Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Warsaw Point – e-wydanie – nr 39(marzec 2008)

TANIEJ 5 %

nr 39(marzec 2008)

04.03.2008

01.03.2008

polski

Media Point Group

17329663

  • Niepoprawny format

Opis

METROPOLIS

Dział miejski, który opisuje najważniejsze warszawskie problemy. Dyskutujemy o aktualnych tematach politycznych, ekonomicznych, społecznych i kulturalnych stolicy. Ponadto - prezentujemy  nowe miejsca, postaci jak i trendy w kulturze i sztuce. Jednocześnie nie zapominamy o tradycji - opisane są tu zjawiska kultury miejskiej, historie rodów warszawskich, znani warszawiacy i ich pasje oraz dzieje Warszawy pokazane przez stare pocztówki, anegdoty, zapomniane miejsca.

PUNKT WIDZENIA
Dział społeczny o charakterze rozbudowanego, blokowego, publicystycznego raportu. W każdym numerze podporządkowany całkowicie jednemu tematowi o uniwersalnym, jednocześnie kontrowersyjnym charakterze. Zawiera komentarze ekspertów, autorytetów, publicystów i naukowców. Jest spojrzeniem na Warszawę przez pryzmat innych stolic europejskich, jak i spojrzeniem na Europę z punktu Warszawy.

KULTURA
Kulturalny przewodnik po stolicy, a w nim recenzje książek, filmów i spektakli. W dziale tym czytelnik znajdzie zapowiedzi ciekawych koncertów, wystaw czy premier kinowych i teatralnych - zarówno tych o warszawskim, jak i europejskim charakterze.

DOLCE VITA
Dział lifestile'owo-poradniczy. Dwujęzyczny. Polecane są w nim najlepsze, kulinarne miejsca stolicy. Oceniany jest wystrój, kuchnia oraz obsługa wybranych restauracji. W dziale tym pokazane są ekskluzywne i modne miejsca turystyczne położone "obok" i "z dala" od Warszawy

Warsaw Point - e-wydanie – nr 39(marzec 2008)

2,20 zł 2,32 zł
?

Kup Warsaw Point – e-wydanie – nr 39(marzec 2008) / e-wydanie

Forma zakupu
 

Warsaw Point – e-wydanie – nr 39(marzec 2008)

  • nr 39(marzec 2008)
    • Niepoprawny format
2,20 zł 2,32 zł
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!