Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Hobbit, czyli tam i z powrotem – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: Hobbit, czyli tam i z powrotem – audiobook
Bestseller

John Ronald Reuel Tolkien  

Marian Czarkowski  

01.12.2011

polski

10:36:00

Wydawnictwo Muza

978-83-287-0147-2

Ocena: 4.9 (9 oceniających) Oceń produkt

 • MP3

Hobbit, czyli tam i z powrotem - audiobook

29,90 zł
?

Opis

Hobbit, czyli tam i z powrotem - zarówno Hobbit, czyli tam i z powrotem, jak i Władca Pierścieni powstały pod wpływem dobrze znanych autorowi legend staroangielskich, pełnych czarodziejów, smoków i przedmiotów o nadprzyrodzonej mocy. Jednakże sam hobbit, istota większa od liliputa, ale mniejsza od krasnoluda, jest oryginalnym pomysłem Tolkiena. Fantastyczny, przemyślany do najdrobniejszych szczegółów świat z powieści także powstał w wyobraźni pisarza, a barwna fabuła kryje głębszy sens i wiele analogii do współczesności.

Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4.9 (9 oceniających)

1 - 5 z 9 opinii

 • Ocena:5
  Bożena Zaręba/2014-12-29

  Przeczytałam książkę, oglądałam film, ale do kompletu polecam audiobooka. Treść mi znana, ale przeczytana przez Mariana Czarkowskiego pozwoliła mi na nowo odkrywać te baśniowe i niezwykłe historie. Polecam też uczniom niechętnie czytającym. Streszczenie lektury to mało, więc może Hobbit w wydaniu audiobook?

 • Ocena:5
  Karol/2013-11-24

  Niezbyt często kupuję audiobooki bo jednak wolę kontakt z książką. Jednak po zakupie "Hobbita" w takim wydaniu byłem zadowolony. Dobrze się go słucha. Głos lektora jest przyjemny dla ucha, a co za tym idzie z chęcią odtwarza się kolejne rozdziały. Polecam :-)

 • Ocena:5
  Jędrzej Motawa/2013-08-05

  Klasyka gatunku, perełka w doskonałej interpretacji pięknej, klasycznej opowieści. Polecam nie tylko ze względu na urok baśni Tolkiena.

 • Ocena:5
  anda/2013-03-24

  Doskonała interpretacja pięknej, klasycznej opowieści.
  Polecam nie tylko ze względu na urok baśni Tolkiena, stworzonej dla dzieci w każdym wieku, ale i na staranne przygotowanie nagrania. Lektor świetnie oddaje klimat opowieści, świetnie wykorzystuje potencjał (nieco już przestarzałego) przekładu Marii Skibniewskiej, nie gubiąc przy tym wyrazistości tekstu.

 • Ocena:4
  Arkadiusz Matejczyk/2013-02-18

  Klasyka dla miłośników gatunku, perełka.

1 - 5 z 9 opinii