Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

GÓRY - GÓRSKI MAGAZYN SPORTOWY – e-wydanie – 2/2019

2/2019

01.02.2019

polski

Wydawnictwo Góry s.c.

0867-8324

  • PDF
  • Dostęp online PDF

Opis

Opiniotwórczy magazyn o sportach górskich w Polsce. Publikuje wywiady z ludźmi gór i wspinaczami, relacje z najważniejszych polskich i zagranicznych wypraw, inspiracje wyjazdowe, wskazówki i informacje praktyczne. Jego autorami obok dziennikarzy zajmujących się tematyką górską są praktycy: alpiniści i wspinacze, przewodnicy, ratownicy i trenerzy.
„Góry. Górski Magazyn Sportowy” to najbardziej prestiżowy i opiniotwórczy magazyn o sportach górskich w Polsce. Pierwszy numer czasopisma ujrzał światło dzienne w 1991 roku. Obecnie ukazuje się sześć 144-stronicowych wydań w roku, w tym dwa numery tematyczne: tatrzański i zimowy.
Tematyka pisma obejmuje wszelkie aktywności związane z górami, a więc dyscypliny takie jak: himalaizm, alpinizm, treking, wspinaczka górska i skałkowa, biegi górskie oraz skituring i freeride. Mocną stroną magazynu są także rozbudowane porady zakupowe oraz przeglądy i testy sprzętu.
Na łamach magazynu znaleźć można wywiady z ludźmi gór i wspinaczami, relacje z najważniejszych polskich i zagranicznych wypraw, inspiracje wyjazdowe, wskazówki i informacje praktyczne. Autorami są nie tylko dziennikarze zajmujący się tematyką górską, ale przede wszystkim praktycy: czołowi alpiniści i wspinacze, przewodnicy, ratownicy i trenerzy.

GÓRY - GÓRSKI MAGAZYN SPORTOWY - e-wydanie – 2/2019

11,89 zł
?

Kup GÓRY - GÓRSKI MAGAZYN SPORTOWY – e-wydanie – 2/2019 / e-wydanie

Forma zakupu
 

GÓRY - GÓRSKI MAGAZYN SPORTOWY – e-wydanie – 2/2019

  • 2/2019
    • PDF
    • Dostęp online PDF
11,89 zł
24 pkt?

Prenumerata roczna

  • 6

    • PDF (znak wodny)
70,00 zł

140 pkt?

Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!