Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

07 zgłoś się część 9 – film

Krzysztof Szmagier  

polski - mono

Polska

2:31:00

DVD Video

1

Telewizja Polska

5902600064923

Produkt fizyczny: Film

07 zgłoś się część 9 - film

19,99 zł

Opis

Serial kryminalny, którego każdy odcinek stanowi odrębną całość, ale każdy z nich łączy postać porucznika Sławomira Borewicza prowadzącego dochodzenie.

Odc.18 "BILET DO FRANKFURTU" Szantażowany pracownik przedsiębiorstwa handlu zagranicznego pozoruje swoje zaginięcie i śmierć. Z pomocą żony chce doprowadzić do zatrzymania nieuczciwej, współpracującej z nim pary. Szantażyści próbują uciec za granicę porwanym samolotem. W trakcie negocjacji z organami ścigania informują o zwłokach mężczyzny pozostawionych w samochodzie porzuconym na parkingu przed lotniskiem. Do akcji wkracza brygada antyterrorystyczna, która udaremnia ucieczkę przestępców.

Odc.19 "ZAMKNĄĆ ZA SOBĄ DRZWI" Do Polski prywatnie udaje się nieuleczalnie chory, emerytowany as nowojorskiej brygady do walki z narkotykami, z pochodzenia Polak. Przypadkowo spotyka gangstera, z którym łączą go dawne porachunki. Podąża jego śladem. W mazurskiej leśniczówce poznaje w podróży przemytnika, na którego czekają jugosłowiańscy kurierzy i wkrótce polska ekipa dochodzeniowa. Nowojorczyk niszczy kontrabandę i ucieka z gangsterem ukradzionym samolotem rolniczym. Nad Bałtykiem wyrównuje rachunki i ... zamyka za sobą drzwi.

07 zgłoś się cz. 9

  1. Bilet do Frankfurtu
  2. Zamknąć za sobą dzwi
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!