Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Paso a Paso 2 Zeszyt ćwiczeń dla uczniów z dysleksją – książka

Stella Selvaggi  

polski

32

LektorKlett

9788380637795

Produkt fizyczny: Książka

Paso a Paso 2 Zeszyt ćwiczeń dla uczniów z dysleksją - książka

10,00 zł

Opis

Zwrócenie uwagi na uczniów ze szczególnymi potrzebami edukacyjnymi jest niezwykle istotne, jeśli myślimy o edukacji integracyjnej, która będzie miała na uwadze nie tylko uczenie się rozumiane jako nabycie określonej wiedzy, lecz przede wszystkim jako proces towarzyszący uczniom w odkrywaniu swojej tożsamości i w pełnym rozwoju własnej osobowości.

Celem zeszytu ćwiczeń Paso a paso jest ułatwienie integracji szkolnej oraz aktywowanie indywidualnych ścieżek edukacyjnych dla dzieci z problemami w nauce i tych ze szczególnymi potrzebami edukacyjnymi.

Zeszyt ten zawiera ćwiczenia ułatwiające pracę z podręcznikiem Gente Joven 2 Edición Revisada, przeznaczonym do nauki języka hiszpańskiego w szkole podstawowej, aczkolwiek może również służyć jako materiał uzupełniający w innym kursie tego języka, gdyż jego treści są zgodne z poziomem A1 Programu Nauczania Instytutu Cervantesa oraz Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego. Ćwiczenia składają się z czterech rozdziałów skoncentrowanych na rozwijaniu kompetencji komunikacyjnej oraz nauczaniu treści gramatycznych i leksykalnych.

W celu ułatwienia skupienia uwagi uczniom z dysleksją użyto źródeł typograficznych oraz przejrzystej szaty graficznej, których skuteczność została potwierdzona wśród uczniów borykających się z zaburzeniami koncentracji.
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!