Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Koc piknikowy Lazy Days – zabawka

Bestseller

Spokey

Produkt fizyczny: Zabawka

Koc piknikowy Lazy Days - zabawka

92,50 zł

Opis

Spędzaj czas aktywnie. Sprzęt oferowany przez Spokey towarzyszyć Ci będzie podczas górskich wędrówek, campingów, miejskich wycieczek. Wykorzystasz go również w chwilach relaksu, na plaży czy podczas pikniku.
Dzięki bardzo dużemu rozmiarowi (210 x 180 cm) koc może być z powodzeniem wykorzystywany podczas pikników z rodziną lub przyjaciółmi, jak również podczas wypoczynku na plaży.

Koc jest bardzo lekki, pomimo dużego rozmiaru. Z łatwością można go zabrać ze sobą wszędzie tam, gdzie istnieje możliwość skorzystania z chwili relaksu.

Zastosowanie podbicia z 2 mm pianki podwyższa komfort użytkowania, w szczególności na twardych i nierównych podłożach.
Jako spodnia warstwa wykorzystana została folia aluminiowa, która stanowi barierę dla wilgoci oraz izolację termiczną. Dzięki temu koc można rozłożyć nawet na wilgotnej powierzchni (np. trawa z kropelkami rosy).

W modelu Lazy Days zastosowano przyjemny w dotyku materiał akrylowy. Dzięki specjalnej strukturze splotu, koc łatwo jest oczyścić z piasku.

Po złożeniu koc zajmuje niewiele miejsca, co ułatwia jego przechowywanie. Komfortowy transport zapewnia długi, odpinany pasek umożliwiający noszenie koca na ramieniu, co jest szczególnie istotne podczas wyprawy z dziećmi.

Parametry

materiał: tkanina akrylowa (120 g/m2), 2 mm pianka PVC, folia aluminiowa
wymiary: 210 x 180 cm
wymiary po złożeniu: 37 x 29 x 10 cm
waga: 842 g
odpinany pasek na ramię z regulacją długości
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!