Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

RoboMaker Pro – zabawka

Clementoni

Produkt fizyczny: Zabawka

RoboMaker Pro - zabawka

217,06 zł

Opis

Robomaker to zestaw, którego celem jest przeprowadzenie Cię przez prawdziwą ścieżkę edukacyjną pozwalającą poznać robotykę i kodowanie. Przy użyciu ponad 250 komponentów, będziesz mógł zbudować 5 różnych robotów. Programując, przy użyciu aplikacji lub ręcznie, 5 modeli w zaproponowanej przez nas kolejności, sprawisz, że twój poziom wiedzy będzie stale wzrastał, a pod koniec tej drogi zdobędziesz wszystkie umiejętności potrzebne do samodzielnego zbudowania i zaprogramowania robota o dowolnym kształcie.

Dla dzieci w wieku od 10 lat

Innowacyjne laboratorium do tworzenia niesamowitych inteligentnych robotów i przekraczania ostatniej granicy robotyki edukacyjnej!
Z 1 cybernetycznego mózgu silnika elektrycznego 3, 2 czujniki podczerwieni, czujnik dotykowy, 1 głośnik i ponad 250 wymiennych elementów do budowy 5 robotów być zaprogramowane z aplikacją.
Czujniki podczerwieni pozwolą robotom wykryć obiekty w przestrzeni, a czujnik dotyku rozpozna, kiedy robot je przechwytuje.
Z „X1-Explorer mogą być zaprogramowane ruchy, szybkość i dźwięk do” Spider-X2 staje się łupem drapieżnika lub z X3-SUMOBOT można bawić się z następujących linii.
Z X4-opiekun może patrolować tereny w poszukiwaniu intruzów i X5-Droid można pobrać obiekty, a następnie dowiedzieć się, czy jesteś biały czy czarni!
Dzięki aplikacji możesz programować roboty nawet z programowania blokowego tabletu lub smartfona, niezbędnego do poznania zasad kodowania.
Oprócz 5 proponowanych modeli możesz budować i programować roboty o dowolnym kształcie i dowolnej funkcji. Dla zabawy, która nigdy się nie kończy!
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!