Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Czerwony Pająk – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: Czerwony Pająk – audiobook
Bestseller

Katarzyna Bonda  

Agata Kulesza  

14.05.2018

polski

1461 min

Muza

978-83-287-1059-7

Ocena: 3 (1 oceniający) Oceń produkt

  • MP3

Czerwony Pająk - audiobook

44,90 zł
?

Opis

Córka Saszy Załuskiej zostaje uprowadzona przez nieznanych sprawców i mimo wzmożonych wysiłków policji nie udaje się jej odnaleźć. Prywatne śledztwo Saszy wykazuje, że porwanie dziewczynki jest powiązane z zagadkowym samobójstwem byłego oficera wywiadu, pseudonim Dziadek, niegdyś przełożonego Załuskiej. To w jego posiadaniu znajdowało się archiwum kompromitujące najważniejszych polskich polityków. Teraz jednak dokumenty zniknęły. W ich poszukiwaniach biorą udział wszystkie zainteresowane strony – zarówno mafiosi, jak i politycy oraz służby specjalne – a komuś niezwykle zależy na tym, żeby to właśnie Sasza je odnalazła. Porywacze wiedzą, że aby ocalić życie córki, Załuska zgodzi się na wszystko.

W starej torpedowni w Gdyni nurek znajduje zwłoki kobiety. Jeszcze zanim badanie DNA potwierdzi tożsamość ofiary, komendant Robert Duchnowski rozpoznaje ciało…

Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 3 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:3
    ALICJA /2018-06-08

    Z trudnością dobrnęłam do końca książki. Dłużyzny, nadmiar splatających się wątków i zupełnie niepotrzebna ilość postaci sprawia, żę trzeba ogromnej koncentracji, żeby nie pogubić się już na początku powieści. Powoduje to, że książka zamiast relaksu powoduje zmęczenie i ból głowy.

1 - 1 z 1 opinii