Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Drive – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: Drive – audiobook

James Sallis  

Krzysztof Gosztyła  

15.06.2012

polski

04:23:00

Wydawnictwo Albatros

978-83-7885-282-7

Ocena: 4 (3 oceniających) Oceń produkt

 • MP3

Drive - audiobook

23,90 zł
?

Opis

Powieść kryminalna noir, na podstawie której powstał kultowy już film pod tym samym tytułem z niezapomnianą rolą Ryana Goslinga, nagrodzony licznymi nagrodami, m.in. za najlepszą reżyserię na Festiwalu Filmowym w Cannes w 2011.

Siedzę za kółkiem. To wszystko co robię – mówi bezimienny Kierowca, bohater powieści Drive, którego nazwiska nigdy nie poznamy. Jest tym, kim jest – kierowcą. Nikim więcej. Nikim mniej. Prowadzi podwójne życie: w dzień jako kaskader w branży filmowej, nocami jako szofer gangsterów okradających kantory i lombardy w Kalifornii i Arizonie. Kiedy jeden ze skoków kończy się niezgodnie z planem, do motelu w Phoenix, gdzie Kierowca zaszył się ze wspólniczką i ćwierć milionem dolarów, wpadają płatni zabójcy nasłani przez ludzi, którzy zlecili napad. W starciu z Kierowcą nie mają jednak szans. Mężczyzna kontaktuje się z ich mocodawcą, proponując prosty układ: zwróci cały łup w zamian za pozostawienie go w spokoju. Niestety, nie będzie dane mu go zaznać...

Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (3 oceniających)

1 - 3 z 3 opinii

 • Ocena:4
  Piotr Tylski/2013-07-28

  To taka opowieść akurat na wakacje. Napisana jakby w stylu scenariusza filmu gangsterskiego. Krzysztof Gosztyła czyta ją znakomicie, więc po przeczytaniu jednej części chętnie wracałem do kolejnej. Polecam.

 • Ocena:5
  Arkadiusz Matejczyk/2013-02-18

  Powiem tak - lepsza niż film, dużo lepsza.

 • Ocena:3
  Malgorzata Wojcik/2012-09-26

  Często gubiłam wątek i nie wiedziałam kto, co i dlaczego. Dla mnie taki trochę groch z kapustą.

1 - 3 z 3 opinii