Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Korporacja strachu – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: Korporacja strachu – audiobook
Bestseller

Michael Crichton  

Krzysztof Gosztyła  

01.01.2012

polski

17:46:00

Wydawnictwo Albatros

978-83-8125-034-4

Ocena: 5 (2 oceniających) Oceń produkt

 • MP3

Korporacja strachu - audiobook

34,60 zł
?

Opis

Paryż. Młody fizyk specjalizujący się w mechanice falowej zostaje zamordowany przez piękną dziewczynę, którą poznał kilkanaście godzin wcześniej.

Vancouver. Dwóch mężczyzn reprezentujących firmę Usługi Sejsmiczne wynajmuje miniaturową łódź podwodną pozwalającą transportować ładunki na głębokość sześciuset metrów.

Malezja. Tajemniczy mężczyzna nabywa niebezpieczną technologię, pozwalającą zdalnie kruszyć skały wiązką fal ultradźwiękowych.

Co łączy te wydarzenia? Czy duża międzynarodowa korporacja zajmująca się ochroną przyrody, Krajowy Fundusz Bogactw Naturalnych, potajemnie wspiera działania ekoterrorystów? Sztucznie wywołane kataklizmy – tsunami na Wyspach Salomona, pęknięcie lodowca na Antarktyce, niszczycielska powódź w Arizonie – mają utwierdzić opinię publiczną o prawdziwości zagrożeń związanych z globalnym ociepleniem. Doktor John Kenner, naukowiec z MIT, a zarazem tajny agent rządu USA, stara się udaremnić spisek, który zagraża bezpieczeństwu całego świata..

Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (2 oceniających)

1 - 2 z 2 opinii

 • Ocena:5
  Izabela W./2014-06-13

  Doskonałą pozycja, na dodatek w interpretacji lektora najlepszego z najlepszych. Tematyka globalnego ocieplenia w ujęciu sensacyjnym i pobudzającym do zastanowienia się nad nim. Naprawdę warte przesłuchania i przemyślenia.

 • Ocena:5
  Artur Hajdas/2013-10-19

  Daje dużo do myślenia, zwłaszcza o tzw Efekcie Cieplarnianym.

1 - 2 z 2 opinii