Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Na Osi Czasu: Królowa Saby MP3 – audiobook

Tosca Lee  

Dorota Landowska   Krzysztof Gosztyła  

05.06.2017

polski

Św.Wojciech

9788380651180

  • MP3

Na Osi Czasu: Królowa Saby MP3 - audiobook

39,90 zł
?

Opis

Bilkis, Córa Księżyca. Makeda, Kobieta Ognia.

Pełna życia, ale samotna. Niezależna, poszukująca mądrości. Aby zapewnić dalszy dobrobyt swojemu ludowi, dumna Bilkis, królowa ociekającej bogactwami Saby, jest gotowa wybrać się w wielomiesięczną podróż do nieznanego kraju Izraelitów i stawić czoła jego władcy, Salomonowi. W trakcie rozmów z królem pokazuje swój niezwykły talent polityczny. Ich polemiki to starcia dwóch światłych umysłów znacznie wyprzedzających swoją epokę. Dodatkowo pomiędzy Bilkis i Salomonem rodzi się wielkie uczucie…

Tosca Lee – bestsellerowa autorka „New York Timesa”, wielokrotnie nagradzana za swoje powieści, ceniona za kunszt pisarski. Jej bohaterowie są wielowymiarowi, a historie dopracowane w najdrobniejszych szczegółach.

Seria: Na osi czasu

Seria beletrystyczna, przybliżająca czytelnikom świat biblijny oraz początki chrześcijaństwa. Jej główne atuty to wiarygodne portrety psychologiczne i wyjątkowi bohaterowie, dbałość o realia epoki, a przede wszystkim dynamiczna narracja. Dotychczas w serii ukazały się: „Judasz” T. Lee i „Adwokat” R. Singera.      

Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!