Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Inżynieria i Budownictwo – e-wydanie – 4/2019

NowośćBestseller

4/2019

01.04.2019

polski

Fundacja PZITB Inżynieria i Budownictwo

23345

 • PDF
 • Dostęp online PDF

Opis

Inżynieria i Budownictwo, czasopismo Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa, wydawane od 1938 r. jest adresowane do specjalistów w dziedzinie budownictwa i inżynierii lądowej: projektantów, inwestorów, wykonawców i użytkowników, pracowników naukowych i technicznych uczelni i instytutów naukowo-badawczych.

Tematyka czasopisma: ogólne problemy budownictwa i inżynierii lądowej, teoria konstrukcji, wspomaganie komputerowe, projektowanie, realizacja, diagnostyka i utrzymanie obiektów budowlanych, inżynierskich i specjalnych, w tym mostów, budowli podziemnych i komunalnych, badania materiałów, elementów i konstrukcji, fizyka budowli, geotechnika, normalizacja, jakość i certyfikacja, kształcenie kadr oraz aktualne sprawy środowiska budowlanego.

Inżynieria i Budownictwo”, czasopismo Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa, wydawane od 1938 r. jest adresowane do specjalistów w dziedzinie budownictwa i inżynierii lądowej: projektantów, inwestorów, wykonawców i użytkowników, pracowników naukowych i technicznych uczelni i instytutów naukowo-badawczych.

 

Tematyka czasopisma:

ogólne problemy budownictwa i inżynierii lądowej, teoria konstrukcji, wspomaganie komputerowe, projektowanie, realizacja, diagnostyka i utrzymanie obiektów budowlanych, inżynierskich i specjalnych, w tym mostów, budowli podziemnych i komunalnych, badania materiałów, elementów i konstrukcji, fizyka budowli, geotechnika, normalizacja, jakość i certyfikacja, kształcenie kadr oraz aktualne sprawy środowiska budowlanego.

prenumerata roczna

125,40 zł

Inżynieria i Budownictwo - e-wydanie – 4/2019

10,45 zł
?

Kup Inżynieria i Budownictwo – e-wydanie – 4/2019 / e-wydanie

Forma zakupu
 

Inżynieria i Budownictwo – e-wydanie – 4/2019

 • 4/2019
  • PDF
  • Dostęp online PDF
10,45 zł
21 pkt?

prenumerata roczna

 • 4/2019
 • 12

  • Dostęp online PDF
125,40 zł

251 pkt?

Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!