Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Tylko Zdrowie Numer Specjalny – e-wydanie – 1/2018 (Odchudzanie)

TANIEJ 10 %

1/2018 (Odchudzanie)

05.04.2018

polski

Agora

2354-032X

  • PDF
  • Dostęp online PDF

Tylko Zdrowie Numer Specjalny - e-wydanie – 1/2018 (Odchudzanie)

10,80 zł 11,99 zł
?

W numerze:

„Odchudzanie” to specjalne wydanie magazynu „Tylko Zdrowie” o skutecznych metodach walki z nadwagą.

Kluczem do schudnięcia jest połączenie dwóch elementów – diety i ćwiczeń. Dlatego w magazynie znalazły się zarówno zalecenia dotyczące odżywiania, jak i specjalnie opracowane zestawy treningowe.

Można w nim przeczytać m.in. o diecie segmentowej – czytelnicy znajdą tu szczegółowo opracowany plan dietetyczny, z którym można zaplanować zakupy i posiłki na cały tydzień. Specjalnie dla naszych czytelników ekspertka dietetyki Paulina Gąsiewska opracowała jadłospis, a także propozycje zamienników - tak, by każdy mógł indywidualnie skomponować dla siebie dietę. Radzimy też, jak podjąć gości w czasach, kiedy coraz więcej osób jest na diecie, jak ognia unika mięsa, glutenu i laktozy. Czytelnicy znajdą tu pomysłowe przepisy ekspertki kulinarnej Małgosi Minty.

W artykule „HIIT. Minutowy trening” przekonujemy, że by osiągnąć efekty nie trzeba spędzać wielu godzin na siłowni. Mistrzyni karate i popularna trenerka fitness Anna Lewandowska przygotowała dla czytelników wyjątkowy trening wzmacniający z obciążeniem własnego ciała, a znany z mediów społecznościowych duet Fit Lovers - czyli Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz – proponuje czytelnikom zestaw ćwiczeń rozciągających.

Kup Tylko Zdrowie Numer Specjalny – e-wydanie – 1/2018 (Odchudzanie) / e-wydanie

Forma zakupu
 

Tylko Zdrowie Numer Specjalny – e-wydanie – 1/2018 (Odchudzanie)

  • 1/2018 (Odchudzanie)
    • PDF
    • Dostęp online PDF
10,80 zł 11,99 zł
22 pkt?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!