Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

BULL STREET. Powieść o pieniądzach – ebook

David Lender  

01.07.2013

polski

320

Kurhaus Publishing

978-83-63993-75-7

Ocena: 4.3 (3 oceniających) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

BULL STREET. Powieść o pieniądzach - ebook

9,90 zł
?

Opis

W trakcie przygotowywania debiutu giełdowego wielkiej spółki zostaje zastrzelony jej dyrektor finansowy. Stażysta Richard Blum, pracujący w banku inwestycyjnym obsługującym transakcję, odkrywa w jednym z komputerów tajemnicze zlecenia zakupu akcji wartych miliony dolarów. Kto był ich nadawcą i czy mają coś wspólnego z morderstwem?

Młody bankowiec rozpoczyna prywatne śledztwo i... sam wpada w ręce nadzoru finansowego oraz policji. Czy uda mu się uratować reputację i życie w świecie, w którym liczy się tylko dostęp do informacji zapewniający wysokie zyski?

 

David Lender przez 25 lat pracował w wydziałach fuzji i przejęć największych banków inwestycyjnych Stanów Zjednoczonych: Merrill Lynch, Rothschild i Bank of America. Ukończył anglistykę na Uniwersytecie Connecticut i studia MBA w Szkole Kelloga Uniwersytetu Northwestern. Jest autorem bestsellerowych thrillerów o życiu bankowców. Rozrzucone po całym świecie miejsca akcji, postaci opętane żądzą pieniądza i misternie knute intrygi to cechy charakterystyczne prozy Lendera. Jak sam twierdzi, pomysły czerpie z życia na Wall Street.

Tytuł wchodzi w skład derii Wszystko to, czego nie dowiesz się o pieniądzach z podręczników, gazet i telewizji. Trzymające w napięciu historie o prawdziwej cenie wielkich fortun i ciemnej stronie sukcesu. Świat bogaczy widziany oczami człowieka, który był jednym z nich.

Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4.3 (3 oceniających)

1 - 3 z 3 opinii

 • Ocena:4
  Anna Walosik/2018-07-23

  Dobrze napisana, wartka fabuła, nie tylko dla finansistów, świat finansiery dostępny dla wszystkich.

 • Ocena:4
  marta sabatowicz/2015-12-24

  Dla czytelników znających podstawy działania giełdy i świata finansów.

 • Ocena:5
  Krzysztof Siemieński/2013-08-15

  Sprawnie napisany thriller, którego akcja dzieje się w środowisku finansjery.

1 - 3 z 3 opinii