Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Cicha noc – ebook

BestsellerTANIEJ 5 %

Małgorzata Rogala  

30.10.2019

polski

312

Czwarta Strona

9 788 366 431 546

Ocena: 5 (2 oceniających) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Show biznes, zbrodnia i śnieg skrzypiący pod butami

Podczas przyjęcia, na którym  świętowano sukces reality show „Nowe życie”, został zamordowany reżyser programu. Wszystko wskazuje na to, że zabójcą jest ktoś z uczestników imprezy. Do rozwiązania sprawy przydzielona zostaje Agata Górska, która mimo problemów ze zdrowiem robi wszystko, żeby spełnić oczekiwanie przełożonego – sprawca ma być ujęty przed świętami!

Tymczasem Sławek Tomczyk wyjeżdża na szkolenie do Budapesztu. Jednak gdy dowiaduje się o uprowadzeniu swojej siostry, błyskawicznie wraca do Polski. Rozpoczyna się wyścig z czasem. Czy to możliwe, żeby zniknięcie Kingi i sprawa, nad którą pracuje Agata, były ze sobą powiązane?

Cicha noc - ebook

28,40 zł 29,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (2 oceniających)

1 - 2 z 2 opinii

 • Ocena:5
  Ewa W/2019-11-12

  Książka Małgorzaty Rogali to książka, którą musisz przeczytać. Kontynuacja przygód zakochanych w w sobie i swojej pracy policjantów, wciąga i powoduje, że z niecierpliwością czekam na następne książki. Polecam:)

 • Ocena:5
  Sylwanka/2019-11-09

  Kolejna cześć cyklu o Agacie Górskiej i Sławku Tomczyku. Tym razem policyjna para będzie musiala zmierzyć sie jednocześnie z morderstwem reżysera reality show i zaginieciem siostry Tomczyka. Czy te sprawy są powiązane? I czy uda im sie wygrać wyścig z czasem?

1 - 2 z 2 opinii