Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Kryminał pod psem: Strzały nad jeziorem – ebook

Marta Matyszczak  

28.02.2018

polski

304

Wydawnictwo Dolnośląskie

9788327158338

Ocena: 4 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Kryminał pod psem: Strzały nad jeziorem - ebook

23,92 zł
?

Opis

Wczasów w Barlinku Róża Kwiatkowska nie będzie dobrze wspominać. Dziennikarka została tam oskarżona o popełnienie morderstwa! Ofiarą jest Andrzej Siudek, profesor archeologii podwodnej, który prowadził badania w Jeziorze Barlineckim. Kto naprawdę stoi za śmiercią naukowca? Była żona? Lokalny złodziejaszek? A może archeolożka kierująca konkurencyjną grupą badawczą?

Zszokowana obrotem sprawy Kwiatkowska wzywa na pomoc prywatnego detektywa Szymona Solańskiego. Z nieodłącznym kundelkiem Guciem u boku ruszają na poszukiwanie mordercy.

Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:4
    Efemeryda/2018-07-23

    Detektyw Szymon Solański nadal tajemniczy, wychudzony, niepogodzony z losem, ale zaczynający już odczuwać żywsze emocje do psiapsiółki z dzieciństwa, która katując się w celu uzyskania urody zostaje oskarżona o popełnienie morderstwa na znanym archeologu. Gucio nie zawodzi. Mimo częściowej ślepoty, niepełnosprawności, brzydkiego zapachu z pyska i dolegliwości związanych z ropnym zębem rozwiązuje intrygę szybciej niż jego dwunogi. No i do tego jeszcze musi zajmować się ich życiem uczuciowym.
    Przyjemna lektura na plażę.

1 - 1 z 1 opinii