Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Nieznajomi z parku – ebook

Joanna Łukowska  

07.03.2012

polski

400

RW 2010

978-83-63111-15-1

Ocena: 4.2 (5 oceniających) Oceń produkt

 • EPUB
 • PDF
 • MOBI

Nieznajomi z parku - ebook

14,90 zł
?

Opis

On jest bogaty, doświadczony, nieufny. Ona – wrażliwa, introwertyczna, pełna kompleksów. Oboje niosą bagaż trudnego dzieciństwa.

Po raz pierwszy spotkali się w parku. Wtedy też po raz pierwszy od niego uciekła...

Zafascynował ją i przeraził jednocześnie. Zawsze bała się takich mężczyzn: silnych, pewnych siebie do granic arogancji, mrocznych i skomplikowanych. Był zły i przestraszył ją, ale nie mogła o nim zapomnieć. Irracjonalny lęk, jaki w niej wzbudził, przekonał ją, jak pozorny był jej spokój i ćwiczone całymi latami opanowanie. Bezpieczeństwo, którego szukała w swoim cichym, uporządkowanym świecie, okazało się złudne i kruche...

Nieznajomi z parku” to w równym stopniu opowieść o miłości, jak i o nienawiści. To historia mężczyzny, który nie potrafi ufać, i kobiety, która nie umie walczyć o to, w co wierzy.

Debiut prozatorski autorki, wydany pod pseudonimem Joan Bowen. W pewnych kręgach „Nieznajomi” uchodzą za powieść kultową i obowiązkową lekturę każdej romansoholiczki. Nowe wydanie zyskało wielu czytelników, stając się bestsellerem.

Z recenzji:

„Powiedzieć, że dobrze mi się czytało 'Nieznajomych z parku', to za mało. Za każdym razem, kiedy byłam zmuszona sobie przerwać, czułam żal. To, jak autorka buduje napięcie, sprawia, że lektura zwyczajnie pochłania czytelnika. Wartka akcja w żadnym momencie nie siada, a opisy, sprowadzone do optymalnych rozmiarów, są bardzo naturalne i kończą się na dwa zdania przed pojawieniem się myśli: no dobrze, ale co tam dalej będzie się działo”.

„Myślę, że określenie romans jest w tym przypadku określeniem nie do końca prawdziwym. Czytelniczki, bo jednak to kobiety sięgają po tego typu lektury, znajdą tu o wiele więcej niż historyjkę rodem z Harlequina. Dla mnie to książka bardzo kinowa, bo odnoszę wrażenie, że mógłby być z niej naprawdę dobry film”.

„Nie jest to przesłodzony romans, bardziej melodramat, a raczej powieść psychologiczna o trudnym uczuciu i erotycznej fascynacji”.

Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4.2 (5 oceniających)

1 - 5 z 5 opinii

 • Ocena:4
  Katarzyna Ambroziak/2013-10-15

  Nie jest to na pewno lekki romans, lecz opowieść o trudnej przeszłości i dwojga bohaterów. Co się musi wydarzyć, by młodzi ludzie odrzucili przeszłość i zaczęli żyć teraźniejszością?
  Moim zdaniem jest to książka, która będzie tak długo będzie aktualna jak długo brak będzie odpowiedniego dialogu między ludźmi zakochanymi czyli chyba zawsze. Przyjemnie się czyta. Polecam.

 • Ocena:4
  Sylwia Baj/2012-05-18

  Trochę ciężkie romansidło. Książka o zagubionej owieczce i jej psychicznym tyranie. Czytając tę książkę zastanawiałam się czy to dobry pomysł robić z kobiet takie niewolnice w romansie. Aczkolwiek książka ciekawa.

 • Ocena:5
  Joanna Spachacz/2012-04-19

  Rewelacja! Zacznę od tego, że moja przygoda z e-bookami właśnie się zaczyna, jest to moja czwarta pozycja i nie mogę się rozstać z tą formą :) Do tej pory biegałam wszędzie z książką, teraz biegam z czytnikiem. Zanim kupię e-booka czytam fragment, ta książka wciągnęła mnie niesamowicie! Polecam!

 • Ocena:4
  Krzysztof Siemieński/2012-04-18

  Wciągająca historia miłosna, która opowiada o nieufnym mężczyźnie i zagubionej kobiecie.

 • Ocena:4
  Malgorzata Wojcik/2012-04-03

  Piękna opowieść o miłości i cierpieniu. Niebanalnie napisana. Polecam.

1 - 5 z 5 opinii