Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Pacjentka – ebook

Bestseller

Alex Michaelides  

11.03.2019

polski

295

WAB

978-83-280-6737-0

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Pacjentka - ebook

31,99 zł
?

Opis

Najbardziej oczekiwany thriller psychologiczny 2019 roku!

Ceniona malarka i fotografka mody Alicia Berenson wiedzie życie, jakiego z pozoru każdy mógłby jej pozazdrościć. Jednak pewnego wieczoru, gdy jej mąż Gabriel wraca do domu, Alicia pięć razy strzela mu w głowę. Od tego momentu kobieta przestaje mówić. Nikt poza nią nie wie, co wydarzyło się tamtej nocy. Ostatecznie trafia do zamkniętego ośrodka psychiatrycznego Grove.

Pewnego dnia w tymże ośrodku rozpoczyna pracę psychoterapeuta Theo Faber. Zafascynowany postacią Alicii i jej historią Theo robi wszystko, co w jego mocy, aby dotrzeć do pacjentki i sprawić, żeby się przed nim otworzyła. Chce także rozwikłać zagadkę śmierci Gabriela. Poznając pacjentkę, psychoterapeuta nieoczekiwanie odnajduje coraz więcej podobieństw w ich losach. Dokąd zaprowadzą go ich rozmowy i co się stanie, jeśli Alicia wreszcie zacznie mówić?

Ta książka to rzadkość – thriller idealny. Chciałem tylko do niej zajrzeć, minęło jedenaście godzin – skończyłem lekturę i jestem oszołomiony” - A.J. Finn

Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Jaroslaw Raczynski/2019-04-20

    Lubię takie książki gdzie jest dużo psycho. Ta ma dobry pomysł na i jest ciekawie napisana. Nie będę się rozpisywał na temat treści, ale ta książka utwierdziła mnie w przekonaiu aby nigdy nie sprawdzać maili mojej żony ;)

1 - 1 z 1 opinii