Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Zbyt piękne – ebook

TANIEJ 5 %

Olga Rudnicka  

07.03.2018

polski

376

Prószyński Media

9788381236270

Ocena: 3.8 (4 oceniających) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Zuzanna kupuje dom po okazyjnej cenie. Wie, że wymaga on sporych nakładów, ale na marzeniach się nie oszczędza. Nowy dom, nowa praca, nowe życie. Wreszcie będzie mogła mieć kota, psa i różanecznik w ogrodzie.

Tymoteusz kupuje stare mieszkania, remontuje je i sprzedaje po wyższej cenie. Jakież jest jego zdziwienie, gdy na progu niedawno nabytego domu pojawia się nieznajoma młoda kobieta i twierdzi, że to jej własność.

Oboje padli ofiarą oszusta, który sprzedał nieruchomość dwóm osobom, a następnie zniknął wraz z pieniędzmi. Tymoteusz nie zamierza ustąpić i wyprowadzić się ze swojego nabytku. Zuza zaciągnęła kredyt, więc również nie zamierza zrezygnować. Jedyne, co im pozostaje, to zawiązać sojusz, znaleźć oszusta i odzyskać pieniądze.

Olga Rudnicka (ur. 1988) – znana autorka powieści sensacyjnych „Natalii 5”, „Cichy wielbiciel”, „Były sobie świnki trzy” i wielu, wielu innych. Miłośniczka zwierząt, natury i dobrego jedzenia. Kocha jazdę konną i dobrą książkę. Nigdy nie polubi kawy i hipokryzji. Zawsze będzie podążać za swoimi marzeniami.

Zbyt piękne - ebook

26,60 zł 28,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 3.8 (4 oceniających)

1 - 4 z 4 opinii

 • Ocena:5
  Ewa W/2019-03-06

  Książkę czyta się lekko i przyjemnie. Dużo dobrego humoru. Wartka akcja, zawiłe intrygi. Uwielbiam książki Olgi Rudnickiej.

 • Ocena:4
  Rafał Artymicz/2019-01-15

  Dobra zabawa była podczas całej historii. Można się pośmiać :)

 • Ocena:3
  Efemeryda/2018-05-21

  Typowa literatura rozrywkowa. Lekko i dowcipnie napisana, z wątkiem kryminalno - komediowym, opierająca się na przeciwstawieniu charakterów i płci. Do tego szczypta nieporozumienia, bo przecież niejednemu psu Burek na imię i mamy odprężającą lekturkę, którą czyta się z przyjemnością i przymrużeniem oka.

 • Ocena:3
  Halina Grice/2018-03-22

  Czekałam na kolejną książkę Pani Olgi, czekałam z niecierpliwością. Zawsze dostarczała mi dobrej rozrywki, czasami trochę absurdalnej ale z reguły całkiem smacznie podanej. Nie tym razem jednak. Tym razem miałam wrażenie, że autorka próbuje prześcignąć sama siebie, poziom absurdu przekroczył limit mojej tolerancji, a dialogi bohaterów limit dobrego smaku. Miałam wrażenie, że autorka nie za bardzo miała pomysł na fabułę, kryminału tu raczej nie uświadczysz, a komedia taka sobie.
  A miało być tak pięknie... Mam nadzieję, że to chwilowy spadek formy, naprawdę na to liczę.

1 - 4 z 4 opinii