Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Zespół Downa… trudniejsze życie, piękniejszy świat – ebook

TANIEJ 5 %

Maja Chmiel  

26.09.2016

polski

158

Psychoskok

978-83-7900-587-1

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • PDF
  • EPUB
  • MOBI

Opis

"

Maja Chmiel, matka chłopca dotkniętego zespołem Downa, w swej książce snuje opowieść, jak już sugeruje to sam tytuł, o życiu i jego zawirowaniach związanych z pojawieniem się na świecie jej syna, który urodził się z zespołem Downa.

 

Przemierzając kolejne strony książki, dowiadujemy się, jak zmieniało się życie autorki po tym, jak została matką Pawła. W jej słowach odnajdziemy trochę żalu, trochę rozgoryczenia, nie braknie też rozczarowania tymi, którzy nie potrafili obcować z innością chłopca. Spośród tych uczuć przebija jednak ogromna miłość matki do dziecka, miłość, która – posługując się słowami autorki: „wszystko wynagrodzi, każdy ból dziecka i jego cierpienie”. „To książka człowieka, który tak wiele chciałby powiedzieć tym ludziom, pokazać, że „inność” też ma uczucia”.

"

Zespół Downa… trudniejsze życie, piękniejszy świat - ebook

18,90 zł 19,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Maria Majtyka/2017-01-14

    Przeczytałam tą książkę bardzo szybko i prawie cały czas płakałam. Jestem pełna podziwu dla tej matki. Ta książka moim zdaniem powinna nas czegoś nauczyć, nauczyć być otwartymi na kogoś drugiego, chorego potrzebującego pomocy i nauczyć takiej prawdziwej tolerancji. Czytając też o tym, że syn tej pani nie został dopilnowany podczas szkolnej wycieczki przez nauczycieli pomyślałam, że po prostu takie panie, które go pilnowały, nie powinny pracować w szkole. Ta opinia to moje zdanie. Czasami z bezsilności nie wiadomo, co powiedzieć czy napisać.

1 - 1 z 1 opinii