Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Koń i jego chłopiec – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki:  Koń i jego chłopiec – audiobook
Ten produkt możesz kupić jeszcze taniej – Zobacz

CENA NEXTO

Clive Staples Lewis  

Jerzy Zelnik   Agnieszka Greinert  

11.10.2013

11.10.2013

polski

Media Rodzina

9788372787583

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • MP3

Opis

Pewnego razu Piotr, Zuzanna, Edmund i Łucja weszli do starej szafy, a stamtąd do „kraju przebudzonych zwierząt” – Narnii lwa Aslana.                                                          

W tomie piątym cyklu śledzimy pasjonującą historię ucieczki z Kalormenu do Narnii dzielnego chłopca Szasty, pięknej księżniczki Arawis oraz ich niezwykłych towarzyszy, mówiących koni: Briego i Hwin. Kim naprawdę jest Szasta i jaki to lew krąży wciąż wokół uciekinierów, odkrywamy dopiero w nieoczekiwanym zakończeniu...                                                                                                                                                                                               Autor Konia i jego chłopca – C.S. Lewis – był profesorem literatury na angielskich uniwersytetach, Oxfordzie i Cambridge, ale oprócz działalności naukowej zajmował się także pisaniem powieści. „Opowieści z Narnii” to jego najsłynniejsze dzieło, które podbiło serca i wyobraźnię zarówno młodszych, jak i starszych czytelników.

Koń i jego chłopiec - audiobook

22,50 zł 25,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 22,50 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

15,00 zł 25,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 22,50 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Anna/2014-07-19

    Kolejna książka z cyklu "Opowieści z Narnii", i kolejna dawka satysfakcji. Lektorzy czytają znakomicie, w tempie umiarkowanym i zrozumiale. Odnalazłam tylko jedną pomyłkę w tekście, ale to nie umniejsza wcale całościowej oceny za audiobooka. Książki słuchałam z sentymentem, ponieważ zapoznałam się już z całym cyklem w formie ebooków i książek papierowych. Audiobooka "Koń i jego chłopiec" szczerze polecam. Jest ciekawy i wartościowy, szczególnie w dobie dzisiejszych, nierzadko brutalnych i ociekających seksem książek i filmów.

1 - 1 z 1 opinii