Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

A jeszcze wczoraj było jutro – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: A jeszcze wczoraj było jutro – audiobook
Ten produkt możesz kupić jeszcze taniej – Zobacz

CENA NEXTO

Arkadiusz Borowik  

Tomasz Bielawiec  

21.09.2022

21.09.2022

polski

16 godz. 41 min.

Storybox.pl

978-83-8271-608-5

  • MP3

Opis

A gdybyś mógł napisać swoją historię na nowo? Co byś zmienił? Co tak naprawdę pozwala ci oddychać?

Andrzej Stroba to pięćdziesięciolatek, lubiany nauczyciel, kochający mąż i ojciec. Gdy dowiaduje się, że zostało mu najwyżej kilka miesięcy życia, postanawia się rozliczyć: z samym sobą i z ludźmi wokół siebie. Rachunek zysków i strat, dobrych i złych decyzji doprowadza go do zaskakujących wniosków, a te z kolei skłaniają do działań, o które wcześniej nawet by się nie podejrzewał.

A jeszcze wczoraj było jutro” ukazuje człowieka, który zadaje sobie najważniejsze pytanie. I odpowiada: wnikliwie, odważnie, z humorem.

***


„Kiedy świat nagle zwalnia, łatwiej docenić wartość życia. W obliczu nieuchronnego można robić rzeczy, na które wcześniej nie miało się odwagi. I nie są to rzeczy spektakularne, typu skok na bungee czy ze spadochronem. To zwykłe, codzienne gesty, często najtrudniejsze do wykonania. Poznajcie historię Andrzeja i wyciągnijcie wnioski dla własnej opowieści. Dopóki perspektywa nie jest zbyt mała”.

Aneta Kwaśniewska, Książki w eterze

***

„Życie Andrzeja z »A jeszcze wczoraj było jutro« pełne jest meandrów i niekończących się decyzji. Jednych błahych, drugich bardziej złożonych, a każda z nich niesie ze sobą określone konsekwencje. To głęboka, dająca do myślenia, a przy tym pięknie napisana historia. Świetny wybór lektury, by dobrze wejść w nowy rok”.

Sara Glanc, Kosz z Książkami

***

„Bohater »A jeszcze wczoraj było jutro« dotknięty osobistym dramatem zaczyna zastanawiać się nad sensem własnego życia. Melancholijny klimat przeplata się z lekkim humorem. Polecam z całego serca”.

Patrycja Bomba, Biblioteka Feniksa

A jeszcze wczoraj było jutro - audiobook

29,66 zł 32,95 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!