Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Addendum AD 9/11 – audiobook

CENA NEXTO

Marcin P. Zachariasz  

Jakub Kamieński  

27.10.2023

27.10.2023

polski

5:13:00

SAGA Egmont

9788728524534

  • MP3

Opis

Świat, jaki znamy, jest jedynie fasadą...

Kto jest naprawdę winny wydarzeń z 11 września 2001 roku? Co ma z tym wspólnego miejsce zwane Behemian Grove? Czym jest nadchodzący Nowy Porządek Świata?

Cathal Tasuil, dawniej strażak z Nowego Jorku, a obecnie agent wojskowego wywiadu DIA, przypadkiem odkrywa mroczne tajemnice skryte za zamachami na World Trade Center. Podczas swojej pracy natrafia na trop tajnej organizacji, która dąży do wprowadzenia Nowego Porządku Świata. Ich metoda? Zmasowane ataki na ludzi i manipulowanie opinią publiczną na światową skalę.

Jednak tajne plany i spiski są jedynie wierzchołkiem góry lodowej. Gdy Cathal zaczyna drążyć głębiej, zostaje wciągnięty w sieć intryg, zdrad i zbrodni. Ze wsparciem starych przyjaciół oraz nowych sprzymierzeńców stawia czoła przerażającej prawdzie.

W świecie, gdzie Orwellowskie wizje zdają się być bardziej rzeczywistością niż dystopią, Cathal i jego drużyna ruszają do boju, by stawić czoła wrogowi i zaprowadzić sprawiedliwość. Ale czy wystarczy im odwagi, by pokonać potężną organizację i uratować przyszłość ludzkości?

Nie przegap tej ekscytującej powieści pełnej napięcia, sensacji i niezapomnianych bohaterów, walczących nie tylko za lepsze jutro, ale także za swoją osobistą vendettę.

Addendum AD 9/11 - audiobook

26,99 zł 29,99 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium

17,99 zł 29,99 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!