Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Angielski - Konwersacje MP3 dla średniozaawansowanych (darmowy fragment) – audiokurs + ebook

Praca zbiorowa  

Praca zbiorowa  

01.01.2013

01.01.2013

polski

00:24:08

Edgard

978-83-60415-79-5-DF

  • MP3
  • PDF

Opis

UWAGA! Produkt darmowy, zawiera dwa pierwsze rozdziały.

Kurs gwarantuje samodzielną naukę skutecznej komunikacji w języku angielskim. Został opracowany specjalnie z myślą o osobach początkujących i średnio zaawansowanych. Zestaw obejmuje podręcznik  i materiały audio. Uczy prowadzenia rozmów, ćwiczy rozumienie ze słuchu i prawidłową wymowę, zapoznaje ze zwrotami z języka potocznego, niezbędnymi na co dzień.

Czy masz problemy z szybką odpowiedzią na pytania zadane po angielsku? A może boisz się odezwać,bo nie wiesz jak prawidłowo wymawiać niektóre zwroty? Brakuje ci gotowych konstrukcji? Ciągle nie masz pewności, jak zapytać o coś po angielsku? Jedziesz za granicę i chcesz się dogadać? A może czekają cię egzaminy ustne?

Jeśli tak to Angielski Konwersacje są kursem właśnie dla Ciebie.

Umiejętność efektywnej komunikacji jest w nauce języka angielskiego najważniejsza – sama znajomość słówek czy gramatyki nie przydaje się, gdy nie potrafimy jej wykorzystać w praktyce, w trakcie rozmowy z obcokrajowcem. Dzięki nauce z kursem poznasz setki gotowych zdań i formuł konwersacyjnych, przydatne zwroty grzecznościowe, posłuchasz profesjonalnie nagranych dialogów w wykonaniu native speakerów, samodzielnie sprawdzisz zdobytą wiedzę dzięki licznym ćwiczeniom z kluczem. I co najważniejsze – nauczysz się jak skutecznie komunikować się w języku angielskim!

Angielski - Konwersacje MP3 dla średniozaawansowanych (darmowy fragment) - audiokurs + ebook

Produkt bezpłatny
?

Kup Angielski - Konwersacje MP3 dla średniozaawansowanych (darmowy fragment) – audiokurs + ebook / audiokurs + ebook

Forma zakupu
 

Angielski - Konwersacje MP3 dla średniozaawansowanych (darmowy fragment) – audiokurs + ebook

    • MP3
    • PDF
Produkt bezpłatny
Ładowanie rekomendacji…