Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Coaching. Prowadź swoją drużynę ku zwycięstwu – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: Coaching. Prowadź swoją drużynę ku zwycięstwu – audiobook
Ten produkt możesz kupić jeszcze taniej – Zobacz

BestsellerCENA NEXTO

Ken Blanchard   Don Shula  

Robert Michalak  

14.07.2017

14.07.2017

polski

05:25:05

MT Biznes

978-83-7746-831-9

  • MP3

Opis

"Czy twoi podwładni w pełni wykorzystują swój potencjał? Czy twój zespół – być może jest to grupa pracowników, być może grupa studentów, a być może twoja rodzina – wspina się na wyżyny swoich możliwości?

Don Shula, legenda NFL, i Ken Blanchard, konsultant cieszący się ogromnym uznaniem połączyli siły, by w książce Coaching przedstawić swoje sekrety dotyczące inspirowania innych do osiągania wielkich rzeczy. Filozofię przedstawioną w książce można sprowadzić do prostego skrótu, odwołującego się do najważniejszych zasad skutecznego przywództwa:

C – conviction-driven, czyli wierność przekonaniom Nigdy nie rezygnuj ze swoich przekonań! O – overlearning, czyli nieustanne uczenie się Ćwicz aż do osiągnięcia doskonałości! A – audible-ready, czyli reagowanie na zmiany sytuacji Zmieniaj plan, jeśli sytuacja tego wymaga! C – consistency, czyli konsekwencja w działaniu Reaguj w sposób przewidywalny! H – honesty-based, czyli uczciwość Zamieniaj słowa w czyny! 

Shula i Blanchard, naprawdę zgrany duet, razem wyjaśniają istotę założeń składających się na powyższy skrót. Najpierw Shula wyjaśnia, jak zasady te przekładają się na pracę na boisku, a później Blanchard tłumaczy, jak może je wykorzystać lider. Na końcu książki zamieszczony został test umożliwiający dokonanie oceny poziomu własnych kompetencji coachingowych. Coaching to książka, która pomoże ci odkryć w sobie pierwiastek doskonałości."

Coaching. Prowadź swoją drużynę ku zwycięstwu - audiobook

17,91 zł 19,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 11,94 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

11,94 zł 19,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 11,94 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!