Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Elżbieta i Filip. Najsłynniejsza królewska para współczesnego świata – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: Elżbieta i Filip. Najsłynniejsza królewska para współczesnego świata – audiobook
Ten produkt możesz kupić jeszcze taniej – Zobacz

TANIEJ 7 %

Iwona Kienzler  

Elżbieta Kijowska  

13.04.2022

13.04.2022

polski

12 godz. 26 min.

Storybox.pl

978-83-8271-325-1

  • MP3

Opis

Królowa Elżbieta II i jej mąż, książę Filip, przeżyli razem siedemdziesiąt trzy lata. Iwona Kienzler w swojej nowej książce odkrywa tajemnice najsłynniejszej współcześnie królewskiej pary. Ta historia rozpoczyna się od wstąpienia młodej, niespełna dwudziestosześcioletniej Elżbiety na tron, a kończy obrazem monarchini siedzącej samotnie w kościelnej ławce na pogrzebie swojego męża.

Autorka przygląda się trudnej roli, jaką pełnił Filip – królewski małżonek, a jednocześnie mężczyzna pragnący działać na własnych warunkach. Nie dość, że musiał się przyzwyczaić do życia na świeczniku, to jeszcze miał dojmującą świadomość, że nie będzie mu dane przekazać własnym dzieciom swojego nazwiska. Królowej również łatwo nie było – instytucja monarchii przeżyła za jej panowania kilka kryzysów, a samej władczyni nie ominęły skandale w rodzinach jej dzieci i wnuków.

Poznajmy dzieje niełatwej miłości Elżbiety II i Filipa, księcia Edynburga. Będziemy świadkami ich wzlotów i upadków, namiętności i pasji, a także trudności, z jakimi zmagają się wszystkie małżeństwa.

Elżbieta i Filip. Najsłynniejsza królewska para współczesnego świata - audiobook

30,64 zł 32,95 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!