Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Gdzie przykazań brak dziesięciu – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: Gdzie przykazań brak dziesięciu – audiobook
Ten produkt możesz kupić jeszcze taniej – Zobacz

TANIEJ 7 %

Joe Alex  

Tomasz Bielawiec  

20.01.2012

01.01.2011

polski

11:42:00

Storybox.pl

978-83-63302-35-1

Ocena: 3.5 (2 oceniających) Oceń produkt

 • MP3

Opis

Joe Alex, autor kryminałów i konsultant Scotland Yardu, przybywa do posiadłości Mandalay House na spotkanie z dziadkiem swej ukochanej. Istnieją podejrzenia, że życiu majętnego znawcy i kolekcjonera sztuki indyjskiej zagraża niebezpieczeństwo ze strony autora anonimowych listów z pogróżkami, które nie są jednak adresowane bezpośrednio do Somerville’a. Gdy staruszek zostaje znaleziony martwy, krąg podejrzanych zacieśnia się do osób przybyłych do rezydencji na jego zaproszenie. Cień podejrzeń pada również na wnuczkę Somerville’a, która zaledwie dzień wcześniej zostaje ustanowiona jego główną spadkobierczynią.
Rozwiązanie zagadki i wskazanie winnego okazuje się nie lada wyzwaniem nawet dla policji i Joe Alexa. Każda z zaproszonych do rezydencji osób potencjalnie pasuje do profilu mordercy. Jednocześnie ślady, znalezione w Mandalay House nie wskazują jednoznacznie na kogokolwiek z najbliższego środowiska ofiary. Joe Alex doświadczy tym razem wyjątkowo trudnej sytuacji – wszak wśród głównych podejrzanych znajdzie się jego ukochana kobieta, mająca – hipotetycznie – niepodważalny motyw zbrodni.

Gdzie przykazań brak dziesięciu - audiobook

18,55 zł 19,95 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 3.5 (2 oceniających)

1 - 2 z 2 opinii

 • Ocena:4
  Stanisław Kumiega/2013-11-26

  Jak zwykle audiobooki Joe Alexa są bardzo interesujące. Jego sprzeczki z przyjacielem i na końcu zaskakujące rozwiązania są wciągające. Pozdrawiam

 • Ocena:3
  Paweł Jabłoński/2013-09-01

  Nie dosłuchałem do końca. Raczej nudna, rozwlekła i nadęta angielskim snobizmem lektura.

1 - 2 z 2 opinii