Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Instaporadnia – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: Instaporadnia – audiobook
Ten produkt możesz kupić jeszcze taniej – Zobacz

CENA NEXTO

Magdalena Chorzewska   Przemysław Pilarski  

Julia Kołakowska-Bytner   Kamil Pruban  

17.05.2023

17.05.2023

polski

Czarna Owca

9788382526134

  • MP3

Opis

Magda Chorzewska w rozmowie z Przemkiem Pilarskim odpowiada na autentyczne pytania zadane na TikToku lub Instagramie!

  • Kiedy zacząć uprawiać seks?
  • Czy masturbacja jest okej?
  • Jak zbudować dobry związek?
  • Czy wybaczyć zdradę?
  • Jak reagować na molestowanie?

To tylko część pytań, które psycholożka Magdalena Chorzewska otrzymała na swoim profilu Instaporadnia w social mediach. Żadne z nich nie zostało bez odpowiedzi. Obserwując ogromne zainteresowanie i ilość osób zgłaszających się ze swoimi problemami, psycholożka postanowiła rozwinąć swoje odpowiedzi.

Nie ma lepszego miejsca na to niż książka – TA książka. Żeby jednak forma nie była zbyt nuda, Magda zaprosiła do współpracy Przemysława Pilarskiego. W rozmowie, której zapisem jest ta publikacja, pochylili się nad najbardziej popularnymi pytaniami i zagadnieniami. Autorzy dyskutowali, poddawali w wątpliwość, drążyli poruszane tematy – tak by najbardziej zainteresowani, czyli WY czytelnicy, otrzymali rzetelne odpowiedzi na swoje pytania.

Ta książka to rodzaj podręcznika, który pomoże wam w rozwiązaniu problemów lub wskaże drogę do ich rozwiązania. Znajdziecie tu odpowiedzi na nurtujące was kwestie. Jest ich cała masa, ale tu odnajdziecie te najważniejsze.

PS Książka zawiera dwa rozdziały, który powinni przeczytać rodzice. Podrzućcie więc im tę lekturę, niech też się czegoś dowiedzą��

Najbardziej autentyczna książka związkach, ciele i seksie dla młodych czytelników.

Magdalena Chorzewska – psycholożka, psychoteraputka, trenerka umiejętności psychologicznych, twórczyni internetowa. Od 15 lat pomaga ludziom pokonywać trudności, które blokują ich przed osiągnięciem tego, o czym marzą i czego potrzebują. Uczy ich jak rozumieć siebie, swoje emocje, rozwiązywać problemy i podejmować świadome decyzje. Z potrzeby pomagania i edukowania młodych ludzi, stworzyła Instaporadnię – popularny kanał psychologiczny na Instagramie i Tik Toku, gdzie aktywnie odpowiada na pytania obserwatorów, edukuje z dziedziny psychologii. Jako ekspertka jest częstym gościem w TVN, TVN24, Polsat News, Radio Zet, Chili Zet. Artykuły utworzone przy współpracy z nią można przeczytać w magazynach takich jak „Elle”, „Vogue”, „Twój Styl”, „Newsweek”.

Przemysław Pilarski – dramatopisarz, scenarzysta, dramaturg, dziennikarz. Absolwent polonistyki na UJ oraz kursu scenariuszowego w Warszawskiej Szkole Filmowej.Współautor (z seksuologiem Andrzejem Gryżewskim) książek poradnikowych Sztuka obsługi penisa i Jak facet z facetem. Rozmowy o seksualności i związkach gejowskich. Publikował w „Dialogu”, „Playboyu”, „Machinie”, „Czasie Kultury”, „Ha!arcie”, „Logo” i in. Jest autorem licznych scenariuszy programów i seriali telewizyjnych oraz autorskich monologów stand-up comedy, z którymi występował kiedyś w klubach i w telewizji.

Instaporadnia - audiobook

44,99 zł 49,99 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 29,99 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

29,99 zł 49,99 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 29,99 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!