Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Jedwabnik – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: Jedwabnik – audiobook
Ten produkt możesz kupić jeszcze taniej – Zobacz

CENA NEXTO

Robert Galbraith  

Maciej Stuhr  

17.11.2015

03.12.2014

polski

Wydawnictwo Dolnośląskie

9788327152152

Ocena: 1 (1 oceniający) Oceń produkt

  • MP3

Opis

Pisarz Owen Quine zaginął. Jego żona zleca sprawę prywatnemu detektywowi Cormoranowi Strike’owi. Kobieta sądzi, że mąż potrzebował kilku dni dla siebie, jak to zdarzało się już wcześniej. Strike ma go odnaleźć i sprowadzić do domu. W trakcie śledztwa okazuje się, że powód zniknięcia Quine’a może być znacznie poważniejszy niż podejrzewa żona. Pisarz właśnie ukończył rękopis będący jadowitym portretem niemal wszystkich jego znajomych. Gdyby książka została opublikowana, zrujnowałaby niejedno życie, więc wielu osobom mogło zależeć na uciszeniu autora. A kiedy ten zostaje odnaleziony – brutalnie zamordowany w dziwacznych okolicznościach – rozpoczyna się wyścig z czasem, by zrozumieć motyw bezwzględnego zabójcy, zabójcy, jakiego Strike do tej pory nie spotkał…

Jedwabnik - audiobook

31,41 zł 34,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 34,90 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

20,94 zł 34,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 34,90 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 1 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:1
    Lewski/2016-10-09

    Gdyby wykreślić opisy jaki to wielki i masywny pan detektyw jest(raptem 185 cm),wykreślić jak go potwornie kolano boli,nie rozumiem po co było obcinać mu nogę, to powieść byłaby o połowę krótsza. Gdyby wykreślić opisy klasy średniej Londynu :"flegmy angielskiej", to pozostanie tylko parę stron. Słynny detektyw, drzwi się od klientów nie zamykają....mało co jest bezdomny i podumiera z głodu..Myślę, że znajomość "mitologii starożytnej Anglii" przydałaby się do zrozumienia co to za postacie i co mają odzwierciedlać.
    Książki drugi raz bym nie kupił, przyjacielowi nie podarował i nie polecił. Wrogowi też nie....za lekka~, w sensie ciężaru, by mu krzywdę sprawić!!

1 - 1 z 1 opinii