Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Kalinka – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: Kalinka – audiobook
Ten produkt możesz kupić jeszcze taniej – Zobacz

TANIEJ 7 %

Andrzej Lipiński  

Stanisław Biczysko  

24.08.2012

01.02.2012

polski

08:00:00

Lissner Studio

978-83-62797-63-9

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • MP3

Opis

Kalinka to opowieść ojca, który próbuje zrozumieć sens nieuleczalnej choroby swojego dziecka. Przez sześć lat życia Kalinki nieustannie poszukuje kontaktu z córką. Każdego dnia spogląda w oczy swojej małej Roślinki, by wyczytać z nich to, czego nie może usłyszeć.

Nie chcąc pogodzić się z diagnozą lekarzy, Barka i Andrzej uczyli się obsługiwać prywatny oddział intensywnej terapii, szukali ratunku u energoterapeutów, uzdrowicieli i indyjskiego guru. Wbrew wszystkim ograniczeniom narzucanym przez chorobę - codziennemu wnoszeniu wózka po schodach, obsłudze respiratora, podłączaniu sondy - odważnie kształtowali swoją rodzinną przestrzeń. Przemierzyli pół Europy, wspięli się na szczyt dwutysięcznika, zwiedzili kopalnię srebra, pływali w morzu, aby na końcu wspólnej drogi odnaleźć odpowiedź... Ale czy tę, której poszukiwali?

Kalinka - audiobook

25,97 zł 27,92 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Krystyna /2012-10-30

    Nikt nie lubi chorować, ale gdy choruje ktoś bliski zaczynamy wówczas uczyć się życia od początku. Relacja ojca, który na nowo patrzy na życie swojego ukochanego dziecka przez pryzmat choroby naprawdę jest dla nas przykładem ogromnego poświęcenia. W dzisiejszych czasach potrzeba nam takich bohaterów, naprawdę polecam tego audiobooka.

1 - 1 z 1 opinii