Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Kordian – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: Kordian – audiobook
Ten produkt możesz kupić jeszcze taniej – Zobacz

CENA NEXTO

Juliusz Słowacki  

Marek Konopczak  

24.06.2008

01.06.2008

polski

02:51:00

MTJ

978-83-7699-842-8

Ocena: 5 (2 oceniających) Oceń produkt

 • MP3

Opis


Nowoczesny, cyfrowy format książki audio zapewnia łatwy, szybki i wygodny dostęp do jej treści. Audiobooka możesz mieć zawsze przy sobie. Ty decydujesz kiedy i gdzie go słuchasz. Wystarczy przenośny odtwarzacz mp3 albo zwykły komputer.


Nasze życie toczy się coraz szybciej. Niezliczone obowiązki i mnogość zajęć sprawiają, że na sięgnięcie po książkę zazwyczaj nie starcza nam czasu. Wychodząc temu naprzeciw oddajemy w Państwa ręce nową serię wydawniczą - "Klub czytanej książki", w ramach której przygotowaliśmy najważniejsze dzieła polskiej literatury w wersji dźwiękowej. Audiobooki - od dawna bardzo popularne na zachodzie Europy i w Stanach Zjednoczonych zdobywają coraz większe grono zwolenników również w Polsce. Rozwój nowoczesnych technologii stwarza dziś możliwość posiadania przy sobie całej biblioteki a my dzięki temu możemy zapoznać się z lekturą w dowolnej chwili - w samochodzie, w domu, w drodze do szkoły lub pracy. Wystarczy dowolny odtwarzacz czytający pliki mp3 albowiem głównie w tym formacie wydawane będą kolejne pozycje z serii "Klubu czytanej książki".

Życzymy miłego słuchania!

Zamów teraz, a już w kilka chwil po zakupie, drogą elektroniczną dostarczymy Ci wybranego audiobooka. Bez odchodzenia od komputera, zyskujesz błyskawiczny dostęp do tego przydatnego opracowania.Audiobook jest podzielony na części zgodnie z rozdziałami książki (podzielony na 16 rozdziałów). Łączny czas trwania 2 godziny i 51 minut. Czyta Marek Konopczak

Kordian - audiobook

18,51 zł 19,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (2 oceniających)

1 - 2 z 2 opinii

 • Ocena:5
  Sebastian Barszczwski/2009-02-03

  Ciekawe opracowanie i dobry głos lektora, szczególnie przed maturą.. POLECAM :)

 • Ocena:5
  Marek Porabik/2008-11-03

  bardzo dobre opracowanie

1 - 2 z 2 opinii