Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Miś Tami i brokułowy labirynt – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: Miś Tami i brokułowy labirynt – audiobook
Ten produkt możesz kupić jeszcze taniej – Zobacz

CENA NEXTO

Anna Setlak  

Małgorzata Gołota  

16.02.2023

16.02.2023

polski

33 min

Promero Dariusz Setlak

978-83-947928-3-1

  • MP3

Opis

Audiobook Miś Tami i brokułowy labirynt to zabawna, edukacyjna i pełna przygód książka z rymami na temat zdrowego odżywiania oraz korzyści, jakie niesie ze sobą jedzenie warzyw. Jest to obowiązkowa lektura dla wszystkich przedszkolaków i upartych niejadków.

Podczas zakupów na warzywnym ryneczku Miś Tami spotyka swojego przyjaciela Maciusia, który razem ze swoją mamą, robi warzywne zakupy. Przy stoisku z brokułami chłopczyk robi strapioną minę i zwierza się Misiowi, że jego mama planuje przygotować brokułową zapiekankę, ale on nie zamierza jej jeść, ponieważ nie lubi brokułów. Miś Tami zaniepokojony niechęcią chłopca do zdrowych i pożywnych brokułów proponuje mu wycieczkę do brokułowego labiryntu, który skrywa w sobie wiele sekretów i pozwala odkryć walory, jakie niesie ze sobą jedzenie tych zielonych warzyw.

Za zgodą mamy Maciuś i Miś Tami wchodzą do tajemniczego labiryntu. Rozwiązują zagadki, pomagają napotkanym tam stworzeniom oraz otrzymują wskazówki, które pomagają im wrócić do domu Maciusia. Czy fascynująca przygoda przekona chłopca do spróbowania brokułowej zapiekanki jego mamy? Odpowiedź na to pytanie znajduje się na samym końcu brokułowego labiryntu.

Zaproś dzieci do cudownego świata Misia Tami, świata pełnego humoru, zaskakujących przygód, wesołych rymów oraz pysznych i zdrowych potraw. Z Misiem Tami warzywa są mniami!

Seria opowiadań „Miś Tami je z nami” przeznaczona jest dla dzieci od 3 do 7 lat. Ich celem jest promocja zdrowego odżywiania, aktywności fizycznej oraz walka z otyłością wśród dzieci.

 

Opowiadania z serii „Miś Tami je z nami” pomagają dzieciom pozbyć się oporów przed jedzeniem owoców i warzyw, pokazują ich zalety i budują pozytywne wzorce żywieniowe. Dzięki przypisywaniu elementów bajkowych lub fantastycznych produktom spożywczym dzieci chętniej dają się przekonać do nowych potraw i nowych smaków. Miś Tami, główny bohater opowiadań, codziennie uprawia gimnastę, zjada smaczne, kolorowe potrawy, a do tego przeżywa wyjątkowe przygody. Dzięki temu miś staje się autorytetem oraz nosicielem pozytywnych wzorców zachowań, które dzieci chętnie naśladują.

Książki z serii „Miś Tami je z nami” kształtują prawidłowe zachowania żywieniowe wśród dzieci i mogą być jedną z metod radzenia sobie z niejadkami. Zdrowe nawyki żywieniowe zaczynają się od najmłodszych lat, a trwają całe życie!

Obecnie w skład serii wchodzą:

  • Miś Tami i marchewkowa przygoda
  • Miś Tami i selerowa planeta
  • Miś Tami i brokułowy labirynt
  • Miś Tami i pomidorowa zagadka
  • Miś Tami i ogórkowe wakacje


Miś Tami i brokułowy labirynt - audiobook

16,19 zł 17,99 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 17,99 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

10,79 zł 17,99 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 17,99 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!