Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Miś Tami i marchewkowa przygoda – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: Miś Tami i marchewkowa przygoda – audiobook
Ten produkt możesz kupić jeszcze taniej – Zobacz

CENA NEXTO

Anna Setlak  

Małgorzata Gołota  

16.02.2023

16.02.2023

polski

30 min

Promero Dariusz Setlak

978-83-947928-1-7

  • MP3

Opis

Audiobook Miś Tami i marchewkowa przygoda to zabawna, edukacyjna i pełna przygód książka z rymami na temat zdrowego odżywiania oraz korzyści, jakie niesie ze sobą jedzenie warzyw. Jest to obowiązkowa lektura dla wszystkich przedszkolaków i upartych niejadków.

Za złotymi polami, za srebrnymi rzekami mieszka Miś Tami, ekspert do spraw warzyw i owoców oraz dobry przyjaciel dzieci z „Przedszkola Pod Wesołym Muchomorkiem”. Sympatyczny miś każdy swój dzień rozpoczyna od ćwiczeń fizycznych oraz pysznego i zdrowego śniadania, które dodaje mu sił i energii na cały dzień pełen misiowych przygód. 

Tym razem w odwiedziny do misia przychodzi jego przyjaciółka z przedszkola, Marysia. Miś zaprasza ją na zdrowe i chrupiące marchewki, które przygotował na pierwsze śniadanie. Niestety Marysia odmawia, twierdząc, że nie lubi marchewek. Miś Tami nie może uwierzyć własnym uszom! Postanawia pomóc koleżance i zabiera ją do swojego drogiego przyjaciela Huberta, który jak nikt inny potrafi przekonać każdego warzywnego niejadka, że jedzenie marchewek to prawdziwa przyjemność!

Po drodze czeka ich wiele przygód, podczas których Marysia odkryje, że dzięki marchewkom dzieci rzadziej chorują, mają dobry wzrok oraz zdrowe brzuszki.

W jaki sposób Miś Tami przekona Marysię, że marchewki są nie tylko zdrowe, ale również niebywale smaczne? Czy po dotarciu do domku Huberta dziewczynka zmieni zdanie i zacznie jeść marchewki? O tym wszystkim dowiecie się po wysłuchaniu bajki „Miś Tami i marchewkowa przygoda”.

Zaproś dzieci do cudownego świata Misia Tami, świata pełnego humoru, zaskakujących przygód, wesołych rymów oraz pysznych i zdrowych potraw. Z Misiem Tami warzywa są mniami!

 

Seria opowiadań „Miś Tami je z nami” przeznaczona jest dla dzieci od 3 do 7 lat. Ich celem jest promocja zdrowego odżywiania, aktywności fizycznej oraz walka z otyłością wśród dzieci.

 

Opowiadania z serii „Miś Tami je z nami” pomagają dzieciom pozbyć się oporów przed jedzeniem owoców i warzyw, pokazują ich zalety i budują pozytywne wzorce żywieniowe. Dzięki przypisywaniu elementów bajkowych lub fantastycznych produktom spożywczym dzieci chętniej dają się przekonać do nowych potraw i nowych smaków. Miś Tami, główny bohater opowiadań, codziennie uprawia gimnastę, zjada smaczne, kolorowe potrawy, a do tego przeżywa wyjątkowe przygody. Dzięki temu miś staje się autorytetem oraz nosicielem pozytywnych wzorców zachowań, które dzieci chętnie naśladują.

Książki z serii „Miś Tami je z nami” kształtują prawidłowe zachowania żywieniowe wśród dzieci i mogą być jedną z metod radzenia sobie z niejadkami. Zdrowe nawyki żywieniowe zaczynają się od najmłodszych lat, a trwają całe życie!

Obecnie w skład serii wchodzą:

  • Miś Tami i marchewkowa przygoda
  • Miś Tami i selerowa planeta
  • Miś Tami i brokułowy labirynt
  • Miś Tami i pomidorowa zagadka
  • Miś Tami i ogórkowe wakacje

Miś Tami i marchewkowa przygoda - audiobook

16,19 zł 17,99 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 17,99 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

10,79 zł 17,99 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 17,99 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!