Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Nastolatek potrzebuje wsparcia. Zrozum swoje dziecko i bądź po jego stronie – audiobook

CENA NEXTO

Agnieszka Kozak   Robert Bielecki   Marcin Rzeczkowski  

Tomasz Borkowski   Kamila Brodacka  

22.11.2023

22.11.2023

polski

12:35:01

Sensus

978-83-289-0904-5

  • MP3
  • PDF

Opis

Dorastanie jest łatwiejsze, gdy ma się po swojej stronie rodziców

Relacja z dorastającym dzieckiem jest ogromnym wyzwaniem dla wielu dorosłych - zwyczajnie nie jesteśmy do roli rodziców przygotowani! Młodym, nastoletnim człowiekiem targają gwałtowne uczucia, których często nie rozumie, pojawiają się nastroje, z którymi nie potrafi sobie poradzić. Nastolatek czasem zachowuje się w sposób, jakiego nie pochwalamy i jaki on sam, po czasie, uważa za nierozsądny i niepotrzebny. Zła wiadomość jest taka: to normalne i naturalne, proces przejścia w dorosłość tak właśnie wygląda. Z kolei dobra wiadomość brzmi: wszystkie nastolatki przez to przechodzą, wszyscy rodzice się z tym zmagają. Mamo, tato, nie jesteście więc sami!

"Nastolatek potrzebuje wsparcia. Zrozum swoje dziecko i bądź po jego stronie" - o czym jest ta książka?

Autorzy książki "Nastolatek potrzebuje wsparcia. Zrozum swoje dziecko i bądź po jego stronie", pracujący na co dzień zarówno z nastolatkami, jak i z ich rodzicami, przygotowali publikację, której celem jest pomoc obu stronom. Wychodzą bowiem z założenia, że aby się porozumieć, trzeba się najpierw zrozumieć. Poradnik możecie więc czytać wraz ze swoimi dorastającymi dziećmi, ale jeśli one nie mają ochoty, zróbcie to dla siebie.

Ten czuły i merytoryczny przewodnik po świecie młodego, kształtującego się dopiero człowieka ma za zadanie uświadomić rodzicom, jak piękny i delikatny jest to świat, i pomóc im towarzyszyć dziecku w podróży ku dorosłości. Uświadomić, a może przypomnieć? Wszak każdy dorosły był kiedyś nastolatkiem i przeżywał te same burze, przez które przechodzi właśnie jego latorośl. I choć okoliczności zewnętrzne mocno się zmieniły, to zamknięty w swoim wewnętrznym świecie nastolatek nadal potrzebuje miłości i bliskości.

Mamo! Tato! Potrzebuję, abyście mnie wytrzymali, zwłaszcza wtedy, kiedy nie mogę wytrzymać sam ze sobą...

Nastolatek potrzebuje wsparcia. Zrozum swoje dziecko i bądź po jego stronie - audiobook

53,91 zł 59,90 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium

35,94 zł 59,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!