Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Neo-erotyka. 10 opowiadań o współczesnym seksie – audiobook

CENA NEXTO

LUST authors  

Arleta Amber   Marta Borucka   Apoloniusz Hendorzny   Joanna Derengowska   Mirella Biel   Artur Ziajkiewicz  

04.10.2023

04.10.2023

polski

5:43:00

LUST

9788728591765

  • MP3

Opis

„Pociąg przyjemnie mruczał, jadąc po szynach, świat obok nas przesuwał się w zawrotnym tempie, a wypity szampan delikatnie uderzał do głowy. Otworzyłam oczy i spojrzałam prosto w jego twarz. Szelmowski błysk w jasnych oczach sprawił, że zesztywniałam.

‒ Bardzo chciałbym, żeby ta podróż była dla ciebie fantastyczna. Wręcz niezapomniana.

Ostatnie słowa zabrzmiały groźnie, ale bardzo podniecająco. Niby niewinne, jednak jego spojrzenie wyraźnie mówiło, co miał na myśli. Seks z nieznajomym w jadącym pociągu?! To przecież czyste szaleństwo i scenariusz dla kiepskiego pornosa! A może po prostu sięgnięcie po raz pierwszy po to, czego się pragnie?"

Kaja, dwudziestoletnia studentka, w burzliwych okolicznościach zrywa z narzeczonym. Pragnie zacząć wszystko od nowa, dlatego wiedziona impulsem, wsiada do pociągu do Warszawy. Podczas podróży poznaje przystojnego, zamożnego mężczyznę, który nie zamierza ukrywać przed nią swojej fascynacji. Kaja po raz pierwszy doświadczy nie potrafiącego się niczym ugasić pożądania.

Bohaterki zbioru, podobnie jak Kaja, mierzą się z emocjami, których wcześniej nie znały. Dostrzegają inny świat i realizują fantazje, które zwykle nie wychodzą poza sferę wyobraźni. Po raz pierwszy nie boją się sięgnąć po to, czego pragną. Bo przecież każdy ma prawo do miłości i eksplorowania swojej seksualności - z partnerką czy partnerem, z gorącym nieznajomym, w ramach relacji łamiących społeczne tabu, z kimś lub solo, eksperymentując i eksplorując fetysze lub też uprawiając czuły, delikatny i pełen emocji seks...

W skład zbioru o współczesnych obliczach erotyki wchodzi 10 opowiadań:

Dyscyplina wiedzy

Maliny

Trójkąt jak ze snu

Randka z samą sobą

Córka przyjaciela

Kosmiczny orgazm

Bardzo upalne lato

Pociąg pełen pożądania

W poszukiwaniu zapomnienia 1: Bezwstydna propozycja

Lokatorzy

Neo-erotyka. 10 opowiadań o współczesnym seksie - audiobook

22,49 zł 24,99 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium

14,99 zł 24,99 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!