Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Opowieść wigilijna – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: Opowieść wigilijna – audiobook
Ten produkt możesz kupić jeszcze taniej – Zobacz

CENA NEXTO

Charles Dickens  

Wiktor Zborowski  

25.10.2023

25.10.2023

polski

2 godz. 31 min.

FRAJDA

978-83-8357-121-8

  • MP3

Opis

Poczujcie ducha świąt Bożego Narodzenia dzięki dickensowskiej „Opowieści wigilijnej” w wydaniu ilustrowanym – wymarzonym dla młodych czytelników.

W mroźny wigilijny wieczór bogaty chciwiec, Ebenezer Scrooge, pracuje do późna w swoim „kantorze” przy brukowanej londyńskiej uliczce i nie pozwala spędzić świąt z rodziną swojemu pracownikowi – biednemu jak mysz kościelna Bobowi Cratchitowi. Scrooge nie ma pojęcia, że jego dawny wspólnik – nieżyjący od siedmiu lat Jakub Marley – zamierza złożyć mu upiorną wizytę. Planuje ostrzec skąpca, że niedługo przyjdą do niego trzy duchy: Minionych, Obecnych i Przyszłych Świąt Bożego Narodzenia, aby przekonać go do zmiany postępowania, zanim będzie za późno! Dzięki spotkaniom z Duchami, Scrooge zaczyna dostrzegać błędy, które popełnił i uświadamia sobie, że nie ma nic lepszego niż bycie kochanym przez ludzi.

Poznajcie „Opowieść wigilijną” – edycję stworzoną specjalnie z myślą o młodych czytelnikach i jednocześnie wierną oryginałowi. Ponadczasowa historia Ebenezera Scrooge’a, sprawi, że jeszcze bardziej docenicie ducha świąt Bożego Narodzenia. Tej książki nie sposób odłożyć na półkę!

Klasyczne dzieło Charlesa Dickensa, w wydaniu idealnym na prezent oraz dla początkujących czytelników! W serii Ilustrowana klasyka literatury nakładem Wydawnictwa Frajda ukazały się: „Sherlock Holmes. Pies Baskerville’ów”, „Moby Dick”, „Drakula”.

Opowieść wigilijna - audiobook

49,41 zł 54,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 30,20 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

32,94 zł 54,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 30,20 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!