Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Ostatnia sprawa – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: Ostatnia sprawa – audiobook
BestsellerTANIEJ 5 %

Lee Child  

Jan Peszek  

22.03.2013

polski

13:17:58

Wydawnictwo Albatros

978-83-7885-307-7

Ocena: 4.3 (4 oceniających) Oceń produkt

 • MP3

Opis

Wszystko ma swój początek... W marcu 1997 roku Jack Reacher, czynny oficer żandarmerii wojskowej w randze majora, po raz ostatni wchodzi do Pentagonu. Za chwilę rozstrzygną się jego losy: zostanie aresztowany, zastrzelony w trakcie stawiania oporu lub dyscyplinarnie zwolniony ze służby. Zaledwie pięć dni wcześniej dowódca Reachera, generał Garber, wysłał go z tajną misją do Carter Crossing w stanie Missisipi. Na tyłach baru położonego przy głównej ulicy znaleziono zwłoki młodej kobiety, Janice Chapman, z poderżniętym gardłem. W bezpośrednim sąsiedztwie miasteczka znajduje się Fort Kelham – wielka baza wojskowa, zarazem ośrodek szkoleniowy komandosów.

Czy zabójcą jest ktoś z miejscowych? Amerykański żołnierz? Aby nie nadawać śledztwu niepotrzebnego rozgłosu, Reacher ma przeprowadzić je incognito i złożyć raport przełożonym. Sprawy komplikują się, gdy szeryf Carter Crossing, niezwykle urodziwa Elizabeth Deveraux, rozszyfrowuje tożsamość Jacka. To od niej Reacher dowiaduje się, że Chapman nie była pierwszą, lecz trzecią kolejną ofiarą. W podobny sposób zginęły wcześniej dwie inne, olśniewająco piękne kobiety. Niestety, dochodzenia utknęły w martwym punkcie. Czy Deveraux, która je prowadziła, zależało na niewykryciu sprawcy?

Ostatnia sprawa - audiobook

31,83 zł 33,50 zł
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4.3 (4 oceniających)

1 - 4 z 4 opinii

 • Ocena:3
  Andrzej Kuch/2018-04-16

  Aktualnie słucham. Na razie odnoszę wrażenie, że Lee Child nie będzie moim ulubionym autorem.

 • Ocena:5
  Tomasz Foryś/2014-06-30

  Rewelacyjny kryminał Lee Childa w formie audiobooka. Słucha się go z zapartym tchem. Polecam także resztę pozycji ze sławnym śledczym wojskowym Jackiem Reacherem.

 • Ocena:4
  Stanisław Kumiega/2013-12-19

  Bardzo interesujący audiobook o stosunkach i zachowaniu armii i żandarmerii USA. Warta polecenia!

 • Ocena:5
  Artur Hajdas/2013-10-19

  Child, nic dodać nic ująć. Gorąco polecam tego autora wszystkim czytającym kryminały.

1 - 4 z 4 opinii