Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Pakiet języka włoskiego – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: Pakiet języka włoskiego – audiobook
Ten produkt możesz kupić jeszcze taniej – Zobacz

TANIEJ 7 %

EDGARD  

Praca zbiorowa  

15.05.2009

01.05.2009

polski

03:00:00

Edgard

Ocena: 4.5 (4 oceniających) Oceń produkt

 • MP3

Opis

Pakiet języka włoskiego przeznaczony jest dla osób początkujących, zaczynających naukę oraz tych, którzy chcieliby szybko przypomnieć sobie podstawy języka włoskiego. Dzięki tym kursom poznasz wiele słówek i wyrażeń, oraz nauczysz się wielu zwrotów niezbędnych do swobodnego porozumiewania się. Te kursy to unikalne zestawienie zwrotów konwersacyjnych, koniecznych do naturalnego komunikowania się. Każdy, kto poważnie traktuje naukę języka włoskiego powinien je znać, aby płynnie i swobodnie mówić. Kursy polecane są także wszystkim osobom, które pragną wzbogacić zasób swojego słownictwa i udoskonalić umiejętność płynnego formułowania dłuższych konstrukcji zdaniowych. Kursy oferują ponad 3 godziny wysokiej jakości nagrań, oraz 2 książeczki w formacie pdf - które stanowią doskonałe uzupełnienie kursów.


W skład pakietu języka włoskiego wchodzą następujące pozycje:

Włoski Kurs podstawowy

Włoski Gramatyka


Nie Trać czasu! Słuchaj i ucz się!

Pakiet języka włoskiego - audiobook

38,98 zł 41,91 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4.5 (4 oceniających)

1 - 4 z 4 opinii

 • Ocena:5
  Katarzyna Skalska/2014-04-23

  Całe podstawy w jednym miejscu, idealne do samodzielnej nauki. Polecam!

 • Ocena:4
  Ewa Czaplicka/2012-03-28

  Ogólnie oceniam pozytywnie. Dialogi fajne i ciekawe. Gramatyka podana przystępnie, a podręczniki naprawdę pomocne.
  Jedyny zarzut mam do lektora. Lektorka świetna, mówi wyraźnie i na tyle wolno, że wszystko można zrozumieć. Dodatkowo ma bardzo urokliwy głos. Natomiast mężczyzna mnie powalił. Mówi bardzo wolno, przez co nie sposób zapamiętać dłuższych kwestii, a na dokładkę bez śladu emocji. Po prostu straszne. I to psuje efekt tego produktu, który poza tym oceniłabym jako bardzo dobry.

 • Ocena:4
  kz/2012-02-27

  Generalnie kurs w porządku, czasami tylko odnoszę wrażenie że lektorzy trochę za szybko mówią. Może wynika z tego że dopiero uczę się tego języka.

 • Ocena:5
  Mysz/2012-01-10

  Gorąco polecam naukę włoskiego z programem AUDIO (EDGARD), zarówno początkującym jak i tym, którzy już kiedyś uczyli się włoskiego. Ci którzy znają szybko odświeżą sobie zdobyte wiadomości i dodatkowo poszerzą je o bardzo użyteczne i ciekawe zwroty, natomiast osoby początkujące, dzięki dołączonym materiałom w PDF, mogą w łatwy i przyjemny sposób nauczyć się tego jezyka. Jest to szybka i przyjemna nauka języka. Naprawdę polecam:)

1 - 4 z 4 opinii