Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Pamiętniki Adama i Ewy – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: Pamiętniki Adama i Ewy – audiobook
Ten produkt możesz kupić jeszcze taniej – Zobacz

CENA NEXTO

Mark Twain  

Milena Lisiecka   Mariusz Siudziński  

26.02.2008

04.12.2006

polski

01:20:00

Aleksandria

978-83-60313-11-4

Ocena: 5 (2 oceniających) Oceń produkt

 • MP3

Opis

 

Pamiętniki Adama i Ewy, to pełna humoru, ponadczasowa opowieść o tym jak mogły wyglądać początki znajomości pierwszej kobiety z pierwszym mężczyzną na ziemi…

Ona:
Wczorajszym popołudniem śledziłam z pewnego oddalenia ten drugi Eksperyment, żeby – o ile zdołam – przekonać się, do czego może służyć. Nie udało mi się. Sądzę, że to mężczyzna. Nigdy jeszcze nie widziałam mężczyzny, ale ten wygląda mi na mężczyznę, i jestem pewna, że tym właśnie jest. Zdaję sobie sprawę, że bardziej mnie interesuje, niż każdy inny przedstawiciel gadów.

On:
Nowe stworzenie mówi, że ma na imię Ewa. W porządku, nie mam nic przeciwko. Stworzenie mówi, że tak właśnie mam je wołać, gdy zechcę, żeby przyszło. Powiedziałem wtedy, że to zbyteczne. Słowo to najwyraźniej zjednało mi szacunek stworzenia. W istocie, jest ono pojemne, dobre i nadaje się do powtarzania. Stworzenie mówi, że nie jest„ono”, tylko „ona.” Jest to rzecz dość wątpliwa, ale i tak wszystko mi jedno. To, czym ona jest, nie ma dla mnie znaczenia, byleby sobie poszła i nie gadała tyle.

Czytają Milena Lisiecka i Mariusz Siudziński.

Zamów teraz, a już w kilka chwil po zakupie, drogą elektroniczną dostarczymy Ci wybranego audiobooka. Bez odchodzenia od komputera, zyskujesz błyskawiczny dostęp do tej fascynującej powieści. Profesjonalni lektorzy gwarantują pełne zadowolenie z jej słuchania.

Pamiętniki Adama i Ewy - audiobook

12,37 zł 13,30 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (2 oceniających)

1 - 2 z 2 opinii

 • Ocena:5
  Izabela Grzybek/2009-05-24

  Wzruszająca i jednocześnie przezabawna opowieść o początkach ludzkości, w świetnej interpretacji. Gorąco polecam!

 • Ocena:5
  Ewa /2009-02-22

  Świetna, przezabawna książka o ponadczasowych problemach w relacjach między mężczyzną, a kobietą, w bardzo dobrym wykonaniu.

1 - 2 z 2 opinii