Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Pan Toti i świąteczne życzenie – audiobook

CENA NEXTO

Sorn Gara  

01.12.2023

01.12.2023

polski

0:35:00

Fundacja PAN TOTI I PRZYJACIELE

9788396888624

  • MP3

Opis

Pan Toti jest bohaterem książek, e-booków, audiobooków, kolorowanek i serialu animowanego. Dzieci mogą jego przygody czytać, słuchać, a także oglądać przez internet. Seria rozwija u dzieci umiejętność zapamiętywania, poprzez krótkie rymowanki wplecione w tekst. Na końcu bajki znajduje się rymowany morał podsumowujący poprawne zachowanie bohaterów.

Głównym bohaterem jest Pan Toti, człowieczek wielkości palca poszukujący skarbów w kopalni ukrytej pod podłogą. Zawsze znajduje skarb, który pomaga w rozwiązaniu problemu na wyspie.

Pod pseudonimem Sorn Gara kryje się Joanna Sorn-Gara, z wykształcenia mgr sztuki, z zawodu nauczycielka przedmiotów artystycznych. Do 2009 roku zdobyła szereg nagród i wyróżnień w międzynarodowych konkursach plastycznych, miała liczne wystawy m.in. w Brukseli, Pekinie i dwukrotnie w Nowym Jorku. Autorka wymyśliła przygody Pana Totiego dla swoich dzieci. Stworzyła książki autorskie pisząc, ilustrując i składając samodzielnie każdą z książek. W 2010 roku wydano pierwszą książkę o Panu Totim. Seria obejmuje obecnie piętnaście tytułów. Na podstawie książek powstał serial animowany „Pan Toti” do którego autorka napisała scenariusze i stworzyła projekty plastyczne. Serial miał premierę w 2015 roku, zaprezentowany został na festiwalach filmowych, gdzie został czterokrotne uhonorowany nagrodami w tym nagrodą publiczności. Autorka była stypendystką Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej oraz ZAIKS-u, publikowała opowiadania w czasopiśmie dla dzieci Promyczku Dobra oraz felietony w czasopiśmie o sztuce Nowe Pro Arte Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Pan Toti i świąteczne życzenie - audiobook

18,90 zł 21,00 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium

12,60 zł 21,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!