Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Pięć lat kacetu – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: Pięć lat kacetu – audiobook
Ten produkt możesz kupić jeszcze taniej – Zobacz

BestsellerTANIEJ 7 %

Stanisław Grzesiuk  

Arkadiusz Bazak  

19.12.2011

01.01.2007

polski

19:09:00

Storybox.pl

978-83-62121-89-2

Ocena: 4.5 (4 oceniających) Oceń produkt

 • MP3

Opis

Druga cześć autobiografii Grzesiuka. Losy autora podczas pięcioletniego pobytu w obozach koncentracyjnych Mauthausen, Dachau i Gusen. Opowieść o tym jak szkoła życia, cwaniactwo i doświadczenia z warszawskiego Czerniakowa pomogły mu przetrwać krytyczne chwile i przeżyć.
Audiobook w znakomitej interpretacji A. Bazaka.

Pięć lat kacetu - audiobook

18,55 zł 19,95 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4.5 (4 oceniających)

1 - 4 z 4 opinii

 • Ocena:5
  Ewa Walluszkowska/2017-07-10

  Grzesiuk autor, którego nie mozna ominąć. Literatura, która trzeba przeczytać. Czytanie sprawia przyjemność obcowania z z książka.

 • Ocena:5
  Ewa Walluszkowska/2017-07-10

  Grzesiuk autor, którego nie mozna ominąć. Literatura, która trzeba przeczytać. Czytanie sprawia przyjemność obcowania z z książka.

 • Ocena:3
  Tomasz Urbanski/2014-12-18

  Chciałbym na wstępie podkreslić, iż niska ocena dotyczy jedynie pozycji w formie audiobooka. Proza Stanisława Grzesiuka broni się sama i ma ogromne rzesze zwolenników od z góra pięćdziesięciu lat. Co szczególnie irytuje podczas słuchania, to metaliczny podźwięk nagrania w wielu fragmentach, oraz odgłos klikania (wł/wył mikrofonu?). Kwestią gustu każdego indywidualnego odbiorcy może być również 'maniera' z jaką Arkadiusz Bazak (nota bene bardzo ceniony przez mnie actor) czyta Grzesiuka. Jedyne co odwracało moją uwagę od chrząkania, mlaskania, pomrukiwania Pana Bazaka,(to moja subiektywna ocean) to tresć ksiązki, która może oderwać od swiata na długie godziny. Każdemu kto czytał i tym wszystkim, ktorzy do tej pory nie zetkneli się z trylogią S. Grzesiuka. gorąco polecam. W tym przypadku jednak w formie ebooka badz papierowej.

 • Ocena:5
  Arkadiusz Matejczyk/2013-02-18

  Niesłusznie zapomniana w świadomości społecznej biograficzna relacja z przeżyć obozowych. Dla mnie odkrycie i rewelacja poprzez zawartą w książce prawdę podana w tak prosty sposób. Potrafi wstrząsnąć.

1 - 4 z 4 opinii