Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Potem – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: Potem – audiobook
TANIEJ 35 %

Guillaume Musso  

Maria Seweryn  

01.01.2012

polski

08:50:00

Wydawnictwo Albatros

978-83-7885-299-5

Ocena: 4.7 (3 oceniających) Oceń produkt

 • MP3

Opis

Nowojorski adwokat Nathan Del Amico robi karierę kosztem zaniedbywanej rodziny. Jego żona, Mallory, decyduje się odejść, choć wciąż go kocha. Pewnego razu w kancelarii Nathana zjawia się Garrett Goodrich, chirurg, ordynator oddziału opieki paliatywnej, opiekun ludzi beznadziejnie chorych. Posiada on szczególny dar – dostrzega świetlistą aureolę nad osobami, które mają rychło zejść z tego świata. Rolą Posłańców, bo tak nazywani są ludzie obdarzeni podobną cechą, jest podtrzymywanie na duchu skazanych na śmierć. Goodrich w sposób zawoalowany mówi Nathanowi, że i on wkrótce umrze. Od tej pory Nathan inaczej patrzy na świat, zdaje sobie sprawę, że zawiódł ukochaną żonę. Stara się ułożyć stosunki z Mallory i córką, bierze na siebie winę za wypadek, którego nie spowodował. Ścigając się z czasem, nie od razu pojmuje, że jego przeznaczeniem jest zostać Posłańcem...

Potem - audiobook

20,22 zł 31,10 zł
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4.7 (3 oceniających)

1 - 3 z 3 opinii

 • Ocena:4
  Izabela W./2014-03-24

  Interesująca i wciągająca lektura. Wraz z rozwojem fabuły, człowiek zaczyna zadawać sobie pytania o sens istnienia. Zlepek wielu gatunków literackich dający w sumie kawał dobrej literatury. I do samochodu i do domu.

 • Ocena:5
  Robert Zabaglo/2013-02-25

  Ta książka może pomóc spojrzeć na nasze życie nieco inaczej. Przeczytaj.
  Polecam.

 • Ocena:5
  Małgorzata /2013-02-23

  Przypadkiem trafiłam na tego autora i muszę przyznać, że bardzo się cieszę. Jest to kolejna książka (audio), którą kupiłam i słucha się jej z niemałym zaciekawieniem. Książki Musso podsycone są elementami z zaświatów (osobiście nie jestem ich fanką), ale w jego przypadku jakoś to nie kluje w oczy (czy uszy).

1 - 3 z 3 opinii