Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Przygody kotki Misi – audiobook

CENA NEXTO

Ilona Tront  

Masza Bogucka  

27.09.2023

27.09.2023

polski

3:49:00

SAGA Egmont

9788728510735

  • MP3

Opis

Ile znaczy dla nas spotkanie i rozmowa z drugim człowiekiem? Jak zrozumieć skomplikowany świat dorosłych? Czego można się nauczyć obserwując zachowania swoich opiekunów i przyjaciół? Odpowiedzi na te i podobne pytania szukajcie w zabawnej, pełnej przygód opowieści o przygodach kotki Misi.

O czym dokładnie jest ta książka? Wokół nas żyje dużo zwierząt. Niektóre z nich trzymamy w domach, inne mieszkają w zagrodach czy ogrodach zoologicznych. Nie zdajemy sobie sprawy, że one też mają swoje rodziny, swoje uczucia i problemy, z którymi muszą się mierzyć każdego dnia.

Reakcje kotki Misi, Brutusa, Pawia i innych bohaterów tej książki są podpowiedzią na przeróżne sytuacje, np. jak nie krzywdzić innych swoim postępowaniem, jak pomagać i współczuć innym w potrzebie, szanować rodziców i swój dom oraz swoją małą ojczyznę. Ponadto zwierzątka uczą zgody, kompromisów, przepisów drogowych, szlachetności, szacunku do środowiska i kultury osobistej. Przestrzegą przed zbytnim zaufaniem obcym i uzależnieniem się od rzeczy. Wspominają o higienie osobistej i odpowiedzialności za podjęte decyzje.

Książka Ilony Front to zbiór pełnych empatii i optymizmu opowiadań o rezolutnej kotce poznającej świat u boku wiernych przyjaciół. Jeśli szukacie książeczki napisanej prostym językiem i przyjaznej młodemu odbiorcy, która przekazuje uniwersalne i godne naśladowania wartości, koniecznie sięgnijcie po przygody kotki Misi.

„Człowiek niejednokrotnie mógłby uczyć się od zwierząt" - mówi w pewnym momencie jedna z bohaterek przygód kotki Misi. Niech ta mądra książeczka będzie dla was nie tylko dobrą zabawą, ale też pożyteczną nauką.

Przygody kotki Misi - audiobook

22,49 zł 24,99 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium

14,99 zł 24,99 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!