Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Romans z włamywaczem – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: Romans z włamywaczem – audiobook
Ten produkt możesz kupić jeszcze taniej – Zobacz

PROMOCJA

Edgar Wallace  

Dariusz Klimek  

20.03.2024

20.03.2024

polski

13:01:42

Wydawnictwo MG

978-83-8241-013-6

  • MP3

Opis

Opowieść Edgara Wallace’a Romans z włamywaczem zanurzona jest w atmosferze tajemnicy i przygody, a prowadzi czytelnika przez labirynt zdrad, niebezpieczeństw i niespodzianek. Jest w tej historii wszystko: dżentelmen włamywacz, skorumpowani policjanci, piękne kobiety oraz mroczne sekrety szejków marokańskich.

Rzecz dzieje się w Londynie, w zamkach angielskich lordów oraz na afrykańskich pustyniach. Jak na kryminał przystało, zagadka zostaje rozwikłana dopiero na końcowych kartach książki. W międzyczasie poznajemy paletę różnorodnych postaci, połączonych misterną siecią emocji i interesów. Przez całą książkę toczy się walka o rozwikłanie przeszłości głównych bohaterów oraz zrozumienie ich prawdziwych motywacji i celów.

Tytułowy włamywacz słynny jest z serii włamań, których jednak nikt nie potrafi mu udowodnić. Prowadzi to do napiętej gry z organami ścigania, ale niekoniecznie wszyscy policjanci stoją po dobrej stronie mocy.

W miarę jak akcja się rozwija, czytelnik zostaje wciągnięty w wir intryg i zagadek, próbując zgłębić tajemnice tożsamości oraz intencje włamywacza. Namiętność do pieniędzy plecie się z uczuciem do kobiety, a pełna zwrotów oraz zaskakujących momentów akcja trzyma nas w napięciu aż do samego zakończenia.

Romans z włamywaczem - audiobook

27,45 zł 49,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 19,46 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

16,47 zł 49,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 19,46 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!