Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Rozmowy z dzieckiem. Proste odpowiedzi na trudne pytania – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: Rozmowy z dzieckiem. Proste odpowiedzi na trudne pytania – audiobook
Ten produkt możesz kupić jeszcze taniej – Zobacz

CENA NEXTO

Justyna Korzeniewska  

Joanna Domańska  

02.07.2020

02.07.2020

polski

1 godz. 33 min.

Storybox.pl

978-83-7927-636-3

  • MP3

Opis

ROZMOWY Z DZIECKIEM
Proste odpowiedzi na trudne pytania

Kiedy dziecko zadaje rodzicowi pytania dotyczące sfery intymnej, czyli seksu i miłości, oraz trudnych kwestii społecznych, jak przemoc, pedofilia, prostytucja czy śmierć, reaguje on zazwyczaj zażenowaniem i bezradnością.

Jak zmienić tę sytuację i podchodzić do trudnych rozmów z dzieckiem jak do ciekawego wyzwania, próby pogłębiania więzi i troskliwego przygotowywania go do życia? W jaki sposób, informując dziecko o skomplikowanych zjawiskach społecznych i niebezpieczeństwach, nie wzbudzać niepokoju, nie burzyć pozytywnej wizji świata, nie odbierać mu typowego dla niego optymizmu?

W audiobooku tym rodzice znajdą przystępne wyjaśnienia prawidłowości rozwoju emocjonalnego dziecka, o których należy pamiętać, omawiając z nim trudne kwestie. Pomocne będą przykłady odpowiedzi na dociekliwe, trudne dziecięce pytania, ale też pytania, jakie należy zadać dzieciom w kontekście danej rozmowy. Uśmiech wywołują autentyczne anegdoty obrazujące dziecięce spojrzenie na świat, często odmienne od dorosłego, ale równie ciekawe, a na pewno sympatyczne.

Rozmowy z dzieckiem. Proste odpowiedzi na trudne pytania - audiobook

23,20 zł 24,95 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!