Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Skuteczny coaching dla zaawansowanych – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: Skuteczny coaching dla zaawansowanych – audiobook
Ten produkt możesz kupić jeszcze taniej – Zobacz

PROMOCJA

Katarzyna Helena Kowalska  

Katarzyna Helena Kowalska  

24.07.2013

22.07.2013

polski

10:26:33

Onepress

978-83-246-7664-4

Ocena: 2 (1 oceniający) Oceń produkt

  • MP3

Opis

Życie spełnione w stu procentach!

Jeśli znasz poprzednią książkę Katarzyny Kowalskiej albo masz przyjemność znać autorkę osobiście, wiesz, że coaching to jej życiowa pasja, radość i powołanie. W dodatku potrafi się swoją pasją pięknie i zrozumiale dzielić. Pewnie dlatego jej pierwsza książka, czyli Skuteczny coaching, spotkała się z tak ciepłym odbiorem. Teraz oddajemy w Twoje ręce kontynuację poprzedniej pozycji, której zadaniem jest pogłębienie wiedzy o tym, czym jest i czemu służy coaching.

To książka o podróży w głąb siebie, pełna trudnych myśli, emocji i zdarzeń, które udało się wnikliwie rozpoznać i skutecznie sobie z nimi poradzić. To opowieść pełna rzeczywistych przykładów zmagania się ze sobą oraz z życiem obfitującym w niespodzianki chciane i niepożądane. Uwaga, spotkasz się tutaj z niejednym "obcym" w sobie. Dowiesz się, czym w istocie jest mobbing, jak groźna może być krytyka i jak trudno jest właściwie oceniać innych. Uświadomisz sobie także, o czym informuje Cię dany symptom w ciele, i poznasz potencjalny powód, dla którego sięgasz wciąż po słodycze, pochłaniając ich groźną dla siebie ilość. Przy kolejnej okazji zrozumiesz, czym jest poczucie winy i jakie są jego przyczyny. Odkryjesz również lekarstwo na kryzys, a potem spojrzysz uważnie w lustro i zobaczysz w nim siebie, takiego jakim jesteś i jakim naprawdę siebie widzisz. Spotkasz też pewną "superkobietę" i porozmawiasz ze sobą po męsku… I tak przejdziesz drogę pełną wrażeń "od samotności do prawdziwej bliskości". A wszystko po to, by w pełni zrozumieć i poczuć, że życie jest naprawdę piękne.

Katarzyna Helena Kowalska - coach, trener biznesu, mentor kariery, konsultant ds. strategicznego zarządzania personelem (HR) i rozwoju osobistego. Aktywna zawodowo od osiemnastu lat. Posiada bogate doświadczenie nie tylko w dziedzinie zasobów ludzkich, ale także zarządzania przedsiębiorstwem. Od kilku lat rozwija swoje Centrum Efektywności PEŁNIA w Katowicach, w którym przekazuje wiedzę i umiejętności, prowadząc sesje coachingowe, szkolenia i warsztaty. Szkoli z tematów takich jak rekrutacja i ocena pracownicza, przywództwo i motywowanie, komunikacja i efektywna współpraca w zespole, coaching i inteligencja emocjonalna. Nie ogranicza się jednak do tematyki HR; prowadzi także szkolenia z zakresu profesjonalnej obsługi klienta, autodiagnozy, autoprezentacji i wystąpień publicznych czy zarządzania konfliktem. Więcej informacji o autorce znajdziesz na stronie www.pelnia.com.

Skuteczny coaching dla zaawansowanych - audiobook

19,19 zł 31,99 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 19,19 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

11,51 zł 31,99 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 19,19 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 2 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:2
    Adam Łatacha/2013-11-06

    Zakupiłem ten audiobook kierując się pozytywnymi opiniami czytelników. I być może rzeczywiście książka jest dobra. Niestety nie jestem w stanie kontynuować jej słuchania. Słuchałem już dziesiątek książek czytanych przez wielu lepszych lub gorszych lektorów i niestety ta publikacja jest pod tym względem najgorsza. Wybór, aby lektorem została autorka nie był wg mnie trafny. W sposobie czytania trzy rzeczy są dla mnie najbardziej męczące. Po pierwsze tempo, które jest nad wyraz wolne i mam odczucie niecierpliwego oczekiwania na każde pojedyncze słowo. Po drugie melodia narracji, która ma nienaturalnie niezmienny schemat. Każde zdanie jest czytane w ten sam sposób z wyjątkiem nielicznych fragmentów, w które autorka zaangażowała więcej emocji i w ten sposób stały się bardziej naturalne. Po trzecie odgrywanie ról w dialogach praktycznie nie istnieje - momentami nie można zorientować się, że zmienił się podmiot wypowiadający.
    Bardzo proszę o podjęcie działań w tym zakresie i przekazanie autorce/wydawnictwu moich uwag, gdyż uważam, że forma audiobooka może skutecznie zepsuć opinię o tej książce.

1 - 1 z 1 opinii