Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Syn swojego ojca – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: Syn swojego ojca – audiobook
TANIEJ 7 %

Dominik Sokołowski  

Sebastian Misiuk  

01.12.2020

01.11.2020

polski

481 min

Saga Egmont

978-83-7995-447-6

  • MP3

Opis

W opuszczonym budynku na terenie Stoczni Gdańskiej zostaje brutalnie zamordowany Henryk Klimek alkoholik i recydywista. Wydaje się, że to kolejna zbrodnia na człowieku z marginesu, która nikogo nie obchodzi.

Prowadzenie śledztwa przypada doświadczonemu prokuratorowi Leonowi Szmitowi. Początkowo podejrzenia kieruje on w stronę osób z kręgów, w których obracała się ofiara. Wiele wskazuje na porachunki w półświatku. Eliminując kolejnych podejrzanych, śledczy trafia na trop prowadzący w zupełnie nieoczekiwaną stronę.

Szmit stopniowo poznaje genezę zbrodni i odkrywa, że jego własny ojciec, były funkcjonariusz SB, może być zamieszany w sprawę. Odżywa młodzieńczy konflikt prokuratora z rodzicem. Na końcu czeka na Leona prawda o ojcu, ale również o samym sobie. Czy zdoła żyć, wiedząc, kim jest naprawdę?

 

Dominik Sokołowski – rocznik 1977, absolwent historii na Uniwersytecie Gdańskim, mieszka i pracuje w Gdańsku, dawniej zapalony miłośnik papierowych i komputerowych gier RPG (nadal lubi w wolnej chwili odpalić Wiedźmina 3, którego z braku czasu „przechodzi” od blisko 2 lat).

Debiutował w 2012 roku powieścią fantasy „Kwiat Paproci”, która zdobyła nagrodę Złotego Kościeja. Wydał kolejne tomy cyklu „Kroniki Arkadyjskie” („Adamantowy Miecz” 2013, „Słowo Stworzenia” 2015) i kryminał „Mewka” (serial audio dla Storytel).

Akcję swoich niefantastycznych utworów osadza konsekwentnie w rodzinnym Trójmieście.

Syn swojego ojca - audiobook

23,24 zł 24,99 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!