Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Trening EST – audiobook

TANIEJ 5 %

Luke Rhinehart  

14.06.2011

polski

Złote Myśli

9788377012420

  • MP3

Opis

Trening est to unikatowe doznanie, jakiego nie sposób porównać z żadnym innym znanym Ci ze szkolenia czy treningu rozwoju osobistego. Tym razem nikt nie będzie Cię chwalił ani motywował. Nikt nie będzie Ci mówił, jaki jesteś wspaniały i jak szybko osiągniesz sukces…

Zamiast tego zostaniesz uświadomiony na temat tego, jak jest naprawdę. Est pozbawi Cię wszystkich złudnych wyobrażeń:

  • o tym, kim jesteś, a kim nie jesteś i nigdy nie będziesz.
  • o tym, ile jesteś wart i co naprawdę potrafisz.
  • o tym, co możesz osiągnąć.
  • o tym, co jest możliwe, a co nie

W trakcie tego treningu nikt nie będzie uczył Cię, jak masz osiągnąć sukces albo w jaki sposób możesz ulepszyć swoje życie. Fenomen polega na tym, że dzięki est samodzielnie do tego dojdziesz.

Trening jest po to, by nauczyć Cię bycia odpowiedzialnym za swoje czyny. Od teraz nie ma dla Ciebie wymówki ani usprawiedliwienia. Jeśli Ty czegoś nie zrobisz – nikt inny – żaden trener, żadna książka, żadne szkolenie nie zrobi tego za Ciebie.

Trening est to jedyny sposób, aby doświadczyć tej prawdy na własnej skórze i zrozumieć ją raz na zawsze. Istnieje tylko to, co „JEST”. Twoje wyobrażenia, interpretacje, domysły czy utrwalone stereotypy – tak naprawdę nigdy nie istniały poza Twoją głową – więc w niczym Ci nie mogą pomóc.

UWAGA! Z „Treningu est” korzystać mogą wyłącznie osoby dorosłe.

W materiale dostępnym na tej stronie zostały odtworzone techniki jednego z najmocniejszych treningów rozwojowych w historii. Doświadczenie est może poważnie nadwyrężyć lub całkowicie zmiażdżyć Twój aktualny system przekonań. Decydując się na podjęcie „Treningu est”, robisz to na własne ryzyko!

Trening EST - audiobook

73,15 zł 77,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!