Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Umysł Lidera – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: Umysł Lidera – audiobook
Ten produkt możesz kupić jeszcze taniej – Zobacz

TANIEJ 7 %

Iwona Majewska Opiełka  

Jakub Kosiniak  

26.02.2008

06.04.2007

polski

11 godz. 45 min.

Aleksandria

978-83-60313-13-8

Ocena: 4.7 (14 oceniających) Oceń produkt

 • MP3

Opis

 

Umysł Lidera, to kolejny poradnik, znanej i cenionej autorki, jaką jest Iwona Majewska Opiełka.

Menedżerowie, szczególnie na starcie, muszą szybko znaleźć się w nowej roli. Muszą zrozumieć o czym myślą, dokąd zmierzają, a przede wszystkim jak myślą i postępują. Ta książka słuchana w aucie, przed snem lub na nudnych spotkaniach to dobry wstęp do zrozumienia umysłu lidera. Prof. zw. dr hab. Janusz Strużyna.

Umysł lidera” to książka, która wzbudza nieodpartą chęć działania i zdobywania szczytów. Autorka sugestywnie pokazuje jak lepiej zarządzać zespołem, relacjami z ludźmi, jak efektywnie budować związki, ale przede wszystkim jak lepiej rozumieć siebie, wykorzystywać swoje zdolności oraz eliminować słabości.

Treść książki poparta jest wieloma przykładami, wziętymi z codziennej działalności firm polskich i zagranicznych. To doskonała publikacja dla kierowników, managerów, dyrektorów, czyli wszystkich tych, którzy chcą lepiej kierować zarówno wielkimi przedsiębiorstwami jak i kilkoma pracownikami. Czyta Jakub Kosiniak.

Zamów teraz, a już w kilka chwil po zakupie, drogą elektroniczną dostarczymy Ci wybranego audiobooka. Bez odchodzenia od komputera, zyskujesz błyskawiczny dostęp do tego poradnika. Przyjemny głos lektora gwarantuje pełne zadowolenie z jego słuchania.

Umysł Lidera - audiobook

26,97 zł 29,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4.7 (14 oceniających)

1 - 5 z 14 opinii

 • Ocena:5
  ANNA SEDLACZEK/2012-05-17

  Zajmująca, inspirująca i bardzo potrzebna lektura dla liderów potrzebujących wsparcia i motywacji, polecam!

 • Ocena:5
  tomasz denek/2012-01-28

  Bardzo pouczający audiobook.

 • Ocena:5
  kubafr/2011-07-26

  Do każdej publikacji omawiającej problematykę liderów grup czy firm, kierowania i zarządzania ludźmi podchodzę z pewną rezerwą. Wynika to zapewne z moich wcześniejszych doświadczeń z lekturą takich książek. W wielu przypadkach był to zmarnowany czas. Zbiory pobożnych życzeń, sentencji lub spisanych na szybko i pobieżnie omówionych definicji i podstawowych zjawisk. Niekiedy były to tłumaczenia zagranicznych pozycji, nijak mających się do polskich realiów.

  Po audiobooka Iwony Majewskiej-Opiełki sięgnąłem z lękiem, ale był to w pełni świadomy i dobrowolny wybór. Do wysłuchania tej konkretnej pozycji przekonało mnie klika rzeczy: Po pierwsze napisana została przez Polkę i na podstawie polskich oraz sprytnie wplecionych w całość zagranicznych przykładów. Nie wiem może to rodzaj lokalnego patriotyzmu, a może po prostu pewność, że usłyszę opowieść o rzeczywistości znanej mi z autopsji? Po namyśle zdecydowanie obstawiam tą drugą opcję. Po drugie książka jest dostępna na rynku od pewnego czasu i zdołała zebrać przychylne opinie. Z reguły nie kieruje się tylko i wyłącznie opiniami innych, ale biorąc pod uwagę moje dotychczasowe doświadczenia z tego typu publikacjami, dobre recenzje tylko zaostrzyły mój apetyt na "Umysł lidera". Po trzecie książka dostępna jest w wersji audio. Dla mnie to bardzo duże udogodnienie. Codziennie obiecuję sobie, że poświęcę, chociaż 30 minut na przeczytanie małego fragmentu książki i codziennie nie mam na to czasu lub zwyczajnie siły. Dlatego uwielbiam audiobooki. Słucham, kiedy chcę (zazwyczaj w drodze do pracy, na spacerze z psem) i gdzie chcę. Sam decyduje o czasie i tempie przyswajania wiedzy.


  Co podoba mi się w audiobooku "Umysł lidera"? Przede wszystkim samo przygotowanie publikacji. Wydawnictwo Aleksandria dołożyło wszelkich starań, aby tą pozycję słuchało się dobrze i z przyjemnością. Bardzo dobry dźwięk, brak błędów, dobry podział treści na poszczególne (ok. 5minutowe) fragmenty i oczywiście ciepły głos lektora Jakuba Kosiniaka. Przyznać należy, że dołożył on wszelkich starań by nic, kompletnie nic nie rozpraszało słuchacza i mógł się on skupić na treści książki, a nie na jej lektorze. Bo w końcu to nie on jest w tym wszystkim najważniejszy.

  Jeśli chodzi zaś o samą treść książki to muszę przyznać, że jestem pod dużym wrażeniem. Tak po prawdzie to, spodziewałem się mało strawnej papki o wszystkim i o niczym, a tym czasem dostałem profesjonalne i co ważne, spójne kompendium wiedzy na temat liderowania. Iwona Majewska-Opiełka porusza w swojej pracy m.in. takie zagadnienia jak: kto jest liderem, jakie powinien mieć cechy, jakie pełni funkcję, wpływ środowiska na lidera, jak powinien działać lider, czym różni się kierowanie od zarządzania, czynniki powodujące lęk przed zmianami, rekrutacja pracowników, tworzenie właściwej atmosfery w pracy, błędy w komunikacji, misja firmy oraz przegląd najważniejszych teorii dotyczących zarządzania i wiele więcej. Autorka audiobooka zgrabnie i płynnie przechodzi z jednego tematu do drugiego. Pokazuje przy tym relacje łączące poszczególne elementy. Często odwołuje się do ciekawych przykładów z życia i własnego, bogatego doświadczenia zawodowego. Wszystko to sprawia, że audiobooka słucha się przyjemnie. Każdy wątek poruszany w pracy jest wyczerpująco i dokładnie omówiony. Bardzo polecam tę pozycję. Mnie wciągnęła ona na kilka dobrych godzin i był to dobrze spożytkowany czas?

 • Ocena:5
  Adam Chrzanowski/2011-06-19

  Bardzo dobry lektor! Słuchając tej książki posiądziesz cenną wiedzę z zakresu zarządzania i psychologii przy minimum zaangażowania. Audiobook ten jest potężnym kompendium wiedzy dla menadżerów i osób, które chcą być liderami w swoim środowisku. Uważam, że powinna to być lektura obowiązkowa dla wszystkich szefów. Autorka jest mi znana także z innych publikacji m.in. z książki "Sprzedaż i charakter", ma lekki styl i ogromną wiedzę z zakresu psychologii i biznesu. Reasumując: ogromna dawka wiedzy za niewielkie pieniądze - POLECAM!

 • Ocena:4
  Agnieszka Windak/2011-05-24

  Bardzo mądra, oparta na polskich realiach. Fajnie się słucha.

1 - 5 z 14 opinii