Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

We're Just Friends – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: We're Just Friends – audiobook
Ten produkt możesz kupić jeszcze taniej – Zobacz

CENA NEXTO

Lena M. Bielska  

Katarzyna Kukuła   Tomasz Urbański  

10.05.2023

12.04.2023

polski

460 min

NieZwykłe

978-83-8320-683-7

  • MP3

Opis

Violet Donovan i Ace’a Walkera dzieli niemal wszystko. Ona pochodzi z bogatej rodziny, jest poukładana i wszystko, co robi, musi zostać skrupulatnie zaplanowane. Z kolei w jego codzienności prym wiedzie chaos. Przez wielu ludzi chłopak jest odbierany jako typowy bad boy żyjący z dnia na dzień.

Mimo różnic łączą ich bardzo silna przyjaźń i nietypowe poczucie humoru. Zawsze mogą na siebie liczyć. On dba, aby ona zawsze była uśmiechnięta i nigdy nie zabrakło jej ulubionej kawy. Natomiast ona upewnia się, żeby on nie zapomniał, jak dobrym jest człowiekiem.

Kiedy Violet zdradza przyjacielowi, że podoba jej się pewien student i nie wie, jak go poderwać, Ace postanawia jej pomóc. Żadne z nich się nie spodziewa, że uczucie, jakim siebie darzą, to nie tylko platoniczna miłość.

Nie podejrzewają również, że ich rodziny łączy bolesna przeszłość.                                                                                                                                                                          Opis pochodzi od Wydawcy.

We're Just Friends - audiobook

46,71 zł 51,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 51,90 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

31,14 zł 51,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 51,90 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!